Yaz

Afrika Rehberi

Fas Gezi Rehberi

Fas gezisi yaptıktan sonra şunu çok rahat bir şekilde itiraf edebilirim. Fas insanları hakkında söylenenler biraz abartı olmuş. Fas gezilecek yerler hem çok mükemmel hem de Fas'ta gezilecek yerler inanın gezmekle bitmiyor. Fas gezi rehberi yazımızda Fas neyi meşhur ve Fas gece hayatı hakkında tüm detayları yazdık. Fas şehirleri hakkında sormak istediklerinizi sorarsanız seve seve yardımcı oluruz. Fas ekonomisi çok parlak olmasa da özellikle Marakeş'te halkın geçim kaynağı turizm. Sosyal medyada Fas dini ve Fas para birimi hakkında çok fazla soru geldi. Fas hakkında tüm merak edilenlere Fas gezi yazısında detaylıca yazdım. Fas uçak bileti oldukça pahalı olunca Fas ülkesi gezisi yapmak isteyenler hayallerini ertelemek zorunda kalıyor. Fas başkenti ve Fas'a nasıl gidilir? işte tüm ayrıntılar.

75 B görüntüleme • 2 yorum

Fas'ta Yapılacaklar

Fas'ta yapılacak şeyler o kadar çok fazla ki, Fas'ta yapılacaklar listesini bütün şehirlerde ayrı ayrı yazdım. Fas büyüleyici güzelliği ile daha önce neden gelmemişim dedirtecek cinsten sizleri etkisine alacak. Fas'ta ne yapılır? diye merak edenlere uzun uzun anlattık.

26 B görüntüleme • 0 yorum

Fas Nerede Harita

Fas nerede harita bilgilerini ve Fas nereye bağlı bu yazı içerisinde gösterdim. Ayrıca Fas'ta gezilecek şehirler olan Marakeş,Kazablanka ve Fes nerede harita bilgilerini gördükten sonra Fas gezisi rotanızı oluşturabilirsiniz. Fas haritası Türkçe olarak bakıldığında daha kolay olduğunu düşünerek yazı içerisine Fas haritası ekledim. Fas neresi yazımızı okuyup Fas çevresindeki ülkeleri de gezebilirsiniz.

38 B görüntüleme • 0 yorum

Fas Şehirleri

Fas şehirleri haritasını Türkçe olarak yapmamın ilk sebebi kendinize Fas'ın en güzel şehirleri listesini çıkarıp tatil gününüzü ona göre ayarlamanız. Fas'ta gezilecek şehirler o kadar çok fazla ki Fas'ın en güzel şehirleri listesi hazırlamanın vakti gelmişti. Fas şehirleri hakkında tüm detayları anlatmaya başlayalım.

36 B görüntüleme • 0 yorum

Marakeş Gezilecek Yerler

Marakeş gezilecek yerler hakkında ilk söyleyeceğim sözler bile sizi Fas Marakeş şehrine yolculuk yapmaya davet edecektir. Marakeş'in en ünlü meydanı Djemaa El Fna Meydanı. Hani '' Ortalık Bayram Yeri'' deriz ya işte bu meydan bu adı sonuna kadar hakediyor ve bu meydana gelen yerli ya da yabancı turistlere  sonuna kadar bu hissi yaşatıyor. Marakeş nerede diye hemen araştırmalara başlatacak güzellikte olan Fas Marakeş gece hayatı ve Marakeş turu gezi rehberi yazısında tüm detayları yazdım. Marakeş otel ve Marakeş uçak bileti hakkında tecrübe kazananlar tecrübelerini bizimle paylaşabilirler.

58 B görüntüleme • 0 yorum

Kazablanka gezilecek yerler

Kazablanka nerede bilgisi sizlere çok lazım olacak. Kazablanka gezilecek yerler listesine yavaş yavaş geleceğiz. Öncelikle Kazablanka Fas gezisi için sizin başlangıç noktanız olacak. Türkiye'den direkt olarak Fas Kazablanka şehrine iniş yapacaksınız fakat Kazablanka uçak bileti pahalı olduğu için aktarma bilgilerini bu yazıda bulabilirsiniz. Kazablanka gece hayatı bilgilerini ve Kazablanka otel bilgilerini çok detaylı şekilde yazdım. Ben Fas'a ayak basar basmaz Kazablanka Havalimanı içerisinden Marakeş şehrine trenle gittim. Sebeplerine Kazablanka gezi rehberi yazısıyla başlayalım.

65 B görüntüleme • 0 yorum

Fas Mavi Şehir

Fas Mavi Şehir diye bilinen bu güzel şehrin gerçek adı Şafşavan olarak geçiyor. Şafşavan Fas herkes tarafından en çok merak edilen şehir olmakla birlikte Chefchaouen diye karşınıza çıkacaktır. Ben Fas Şafşavan'a gitmedim ama merak edenler için Şafşavan gezilecek yerler nerelerdir? Şafşavan nerede ve nasıl gidilir ? Çılgın Gezgin editörüyle birlikte Chefchaouen turu yapmak isteyenlere güzel bir Şafşavan gezi rehberi hazırladık.

33 B görüntüleme • 0 yorum

Vizesiz Afrika Ülkeleri

Vizesiz Afrika ülkeleri listesi çıkartırken özellikle benim gibi schengen vizesi alamayanları düşündüm. Vizesiz gidilebilen Afrika ülkeleri için hiç bir evrak gerekmiyor. Malum Afrika ülkelerinin güzelliği anlatmakla bitmez. Gelin hep birlikte binlerce evraklarla uğraşmadan, sadece uçak biletinizi alıp gidebileceğiniz vizesiz gidilebilen Afrika ülkeleri hakkında detaylara bakalım.

7 B görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z