Yaz

Göller Rehberi

Salda Gölü Nerede

Salda Gölü nerede hangi ilimizdedir ? diye araştırma yapıp arkadaşımla birlikte Ramazan Bayramı tatili için yola çıktık. Burdur Salda Gölü için yolumuz bir hayli uzundu,bu yüzden Salda Gölü'ne nasıl gidilir diye bir bakındıktan sonra en yakın yoldan Salda Gölü tatil başlasın dedik. Yolda giderken Salda Köyü hakkında uzun uzun konuştuk. Antalya Salda Gölü arası yakın sayılırdı acaba Salda Gölü kahvaltı sonrası oradan da Antalya'ya mı geçsek yoksa Salda Gölü balık tutmak için ideal bir yerse orada mı kalalım derken bir baktık ki yol bitmiş ve Salda Gölü Denizli yoluna gelmişiz bile. Bu yazımda sizlere Salda Gölü'nde yüzülür mü? Salda Gölü nasıl gidilir,Salda Gölü yol tarifi ve Salda Burdur hakkında tüm detayları yazdım.

68 B görüntüleme • 21 yorum

Çıldır Gölü Nerede

Kars Çıldır Gölü mü yoksa Ardahan Çıldır Gölü mü? Çıldır Gölü nerede diye soranların kafasının karıştığı bir noktada olan Çıldır Gölü aslında Kars'a kışın hatta yazın bile gideceklerin mutlaka uğraması gereken yerlerden... Kars Çıldır Gölü'ne hem yazın hem de kışın defalarca kez gittikten sonra Çıldır Gölü'ne nasıl gidilir ve Kars Çıldır Gölü arası kaç km diye çok soru gelince güzel bir Çıldır gezisi rehberi hazırlamak istedim.

31 B görüntüleme • 2 yorum

EĞRİOVA GÖLETİ KAMP

KARABÜK YENİCE ORMANLARI

21 B görüntüleme • 12 yorum

Bolu Yedigöller Kamp

Yedigöller kamp maceram şöyle başlamıştı. Ukrayna’da tanışıp maceralar yaşadığım 2 Güney Kore’li kız arkadaş bana sürpriz yaparak İstanbul’a geldiler. Ben de 2.kez gitmek istediğim Bolu Yedigöller kamp alanına gideriz diye plan yapıp arkadaşlara Bolu Yedigöller gezilecek yerler hakkında bir yandan fotoğrafları gösterip bir yandan da Yedigöller çadır kiralama olmazsa hep birlikte aynı çadırda kalmak zorunda olduğumuzu anlatarak daha önce kamp deneyimi olmadıkları için ne gerekiyorsa anlattım. Bolu Yedigöller sonbahar mevsiminde özellikle daha da soğuk oluyordu. Yedigöller nerede kalınır? Yedigöller Milli Parkı konaklama hakkında önceden tecrübeli olduğum için bu konuda bir sorun olmayacaktı. Hani en kötü Bolu’ya yakın yerde Öğretmenevi daha uygun fiyatlı olarak alternatif olabilecekti. Yedigöller kamp alanı hakkında detayları başlıyorum anlatmaya. Bu arada Bolu Yedigöller deneyimlerinizi yorum kısmında yazabilirsiniz.

59 B görüntüleme • 21 yorum

BORÇKA KARAGÖL

ARTVİN BORÇKA KARAGÖL

18 B görüntüleme • 1 yorum

Nemrut Krater Gölü

Nemrut Krater Gölü

1 B görüntüleme • 0 yorum

Abant Gölü

Bolu Abant Gölü'ne ister yazın gidin ister kışın isterseniz de sonbahar da... Yılın her günü ayrı güzel olan Abant Gölü ile Bolu arası 34 km uzaklıkta yer almaktadır. Abant Gölü nerede sorusunun cevabını verdikten sonra sizlere Abant Gölü'ne nasıl gidilir? Konaklama,Abant Gölü otelleri,kamp bilgilerini de bu yazımda yazdım.

26 B görüntüleme • 2 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z