Yaz

Yaz Rehberi

Kıbrıs Plajları

Kıbrıs altını andıran sahilleri, mavi gökyüzü ve berrak havası ile Akdeniz'in ada özelliğini taşıyan görülesi yerlerden biridir. Kıyı kentlerinde birbirinden güzel plajları ile turistlerin ilgisini çeken bölgenin kendine has özellikleri var. Kıbrıs'ın sahilleri ve plajları ilkbahar aylarında turistleri çekmeye başlıyor ve yaz sonuna kadar dünyanın her yerinden insanı ağırlıyor. Gece kulüpleri, kumarhaneleri ve lüks otelleri ile dünyanın sayılı zenginlerini ağırlayan Kıbrıs doğal ve tarihi güzellikleri ile insanların ilgisini her zaman çekiyor. Kıbrıs'ın en çok tercih edilen kumsallarına göz atıldığında öne çıkan birçok plaj olduğunu görebilirsiniz. Hem rahat olması hem de insanların kendilerini daha özgür hissettiği Kıbrıs plajları dünyanın sayılı plajları arasında yer alıyor.

15 B görüntüleme • 0 yorum

TÜRKİYE'NİN EN İYİ PLAJLARI

Türkiye'deki En İyi Plajlar

15 B görüntüleme • 2 yorum

ŞEHİRLER VE EN DOĞAL PLAJLAR

Türkiye'deki Doğal Plajlar

17 B görüntüleme • 0 yorum

TÜRKİYE'DE PLAJ KEYFİ VE PLAJDA YAPILACAKLAR

Yorucu geçen bir çalışma hayatının ardından verilen kısa tatil molaları o kadar motive edici olur ki, sanki yıl boyunca yorulan siz değil de başkasıdır. Özellikle yapılan aktivitelerin oluşturduğu güzel ortam aradan geçen günler hatta aylar sonrasında bile konuşulur durur. Yaş grubu ve tercihe göre değişse de tatilciler günün büyük kısmını plajda geçirirler. Burada yapılacak her türlü etkinlik ile hem kendilerinin hem de çocukları ve ailelerinin moral motivasyonu yükseltilir.

14 B görüntüleme • 0 yorum

TÜRKİYE’DEKİ PLAJLARDA ALIŞVERİŞ YERLERİ VE GÖRMENİZ GEREKEN FESTİVALLER

Festivaller ve Alışveriş Merkezleri

17 B görüntüleme • 0 yorum

FATMA KADIN KOYU KAMP VE FATMA KADIN PLAJI

FATMA KADIN KOYU VE FATMA KADIN KOYU KAMP ALANI

32 B görüntüleme • 0 yorum

Kastro Çamlıköy-Kastro Plajı-Kastro Koyu Kıyıköy-Kastro Koyu

İstanbul’a yakın hafta sonu kaçamak yerlere şöyle bir göz atayım derken dikkatimi çeken Kastro Çamlıköy’e güzel bir Eylül ayında gidip kafa dinlemek için yollara düşmüştüm. Eylül ayında gitmek tesadüfen de olsa güzel bir tercih oldu sanırım. Sessiz sakin tam kafa dinlemelik bir yer olan Kastro Koyu’na tekrar tekrar gitmeyi düşünüyorum. Yazın Kastro Kıyıköy inanılmaz kalabalık oluyor. Benim de amacım İstanbul’un trafiğinden,stresinden,gürültüsünden ve hava kirliliğinden kaçıp bir nebze de olsa soluklanmaktı. Bir Cuma akşamı evimde oturup Kastro Kıyıköy Kastro nerede? Kırklareli Kastro Kıyıköy kamp alanına nasıl giderim diye kısa bir araştırma yaptıktan sonra hemen ertesi gün attım kendimi yollara. Hemen baştan belirteyim Kastro sahili bir çok kişi tarafından beğenilmiyor. Kıyıköy kastro kamp alanı beklentinin çok çok altında hizmet verdiği için gitmeden önce bir kez daha düşünün derim.

17 B görüntüleme • 0 yorum

EN İYİ OTELLER VE OTEL PLAJLARI

Birçoğumuz yoğun çalışma temposu içerisinde, yazın gideceğimiz tatilin hayalini kurarak motive oluruz ve çalışma gücünü kendimizde buluruz. Çok kısa bir zaman dilimi içerisine sığdırılmak zorunda kalınan tatilimizde vaktimizin çoğunu güneşlenerek ve denize girip serinleyerek geçiririz. Bunun için gittiğiniz plajın ve otelin önemi büyüktür. 3 tarafı denizlerle çevrili olan güzel ülkemizin, muhteşem plajları ve dünyaca ünlü otelleri bulunmaktadır. Bu noktada yabancı ülkelerden gelen turistlere göre çok daha şanslı olduğumuz yadsınamaz.

13 B görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z