Yaz

İstanbul Sea Lİfe Akvaryum

calendar_today Eyl 30, 2017

İstanbul Sea Lİfe Akvaryum

İstanbul gerek tarihi olarak gerek modern yapılar olarak pek çok ziyaret mekanına sahip olan ender şehirler arasında yer almaktadır. bölgeye ziyaret gerçekleştiren yerli ve yabancı turistler için gezilmesi gereken pek çok mekan bulunmaktadır. bu bakımdan yapılacak olan bir İstanbul gezisi için kesinlikle uzun bir zaman dilimi ayrılmalıdır. Bu zaman dilimi açısından gerekli yerler ayrıntılı şekilde gezilmelidir. Çünkü şehirde tarihi yapılar yanında modern ve gelişmiş yapılar da pek çok kişinin ilgisini çekmektedir.

Günümüzde İstanbul içinde görmeden gidilmemesi gereken yerlerden biri de İstanbul Sea Lİfe Akvaryum olarak karşımıza çıkmaktadır. balık ve denize ilgisi olan olmayan herkes tarafından ziyaret edilmesi gereken bu mekan aynı zamanda çocuklar için en büyük beğeni alacak olan yerler arasında bulunmaktadır. İstanbul Sea Lİfe Akvaryum kolay ulaşımı ve uygun fiyat kampanyaları ile gerek tatil zamanında gerek normal günlerde pek çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Mekanın en güzel taraflarından biri de birbirinden eğlenceli şekilde hazırlanmış farklı fotoğraf seçenekleri ile anılarınızın daime canlı kalmasını sağlamasıdır. Geniş bir alandan oluşan İstanbul Sea Lİfe Akvaryum, tam 83 metre su altı okyanus tüneline sahiptir. Bu büyüklükte ve uzunlukta bir tünelde kendini okyanus içinde bulamayan kimse yoktur. Bunun yanı sıra şehrin en uzun su altı tünelinde köpek balıkları ve vatozlar ile yan yana bulunmak herkes için heyecan oluşturacaktır. Başınızın üstünde gezen bu büyük balıklar size korku yanında son derece fazla şekilde heyecan da yaşatacaktır. Fakat her şey bir yana canlılar ile arkadaş olan çocukların heyecanı ve sevinci görülemeye değer yapıdadır.  Balıkların başınızın üzerinden yürüyüşünü izleyen çocukların heyecanı sizin sevincinizi tam iki katına çıkaracaktır. Resim akvaryum alanında ise görmek, çizmek ve yüzmelerini izlemek size ayrıca bir heyecan yaşatacaktır. Egzotik balıkların varlığını gören bu balıklar ile hayal gücünü genişleten herkes çizmeye başlayacaktır. Hayalinizdeki balığı çizdikten sonra ise size düşen görev sadece balığınızı izlemek olacaktır. Multimedya tarayıcıdan geçirilen balık dijital akvaryumda canlanacak ve size bambaşka bir heyecan yaşatacaktır. Bu etkinlik çocuğunuzun hayal dünyasının gelişmesi açısından son derece önemlidir. İstanbul Sea Lİfe Akvaryum çocukların hayallerinde bulunan canlıları çizmelerini ve dev resimler sayesinde izlemelerini sağlayan bu etkinlik akvaryumun ziyaretçi sayısına önemli anlamda katkıda bulunmuştur. Sihirli bir oyun alanı olarak tasarlanan bu bölümde çocuklar diledikleri gibi etkinliklerde bulunmaktadır.  burada en güzel taraf çocuklar tarafından çizilen ve canlandırılan bu varlıkların aynı zamanda beslenebildikleri bir ortamında bulunmasıdır. Böylece çocuklar doğa ve canlılar ile aralarında güzel bir bağ da kuracaktır.

Sea Lİfe Akvaryum fiyatları da akvaryumu ziyaret etmek isteyen kişiler tarafından en fazla merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Ziyaret için gün belirlemek ve ziyaretçi sayısı belirlemek ziyaret ücretleri bakımından oldukça etkilidir. Biletler için bazen farklı kampanyalar da bulunmaktadır. dijital alanda yapılacak olan tercihler ve seçimler için indirim bulunmaktadır. Sea Lİfe Akvaryum için internet üzerinden alınacak biletler de yüzde 30 indirim uygulanmaktadır. Yıllık üyelik alanlar için 90 liradan başlayan miktarlar da bulunmaktadır.  Sea Lİfe Akvaryum ile eğlenceyi sınırsız hale getirmek isteyenler için abonelik şeklinde alınan biletler oldukça avantajlıdır. 12 ay boyunca ücretsiz giriş sağlayan yıllık üyelik ile maceranın keyfini çıkarmanız sağlanmaktadır.  Ayrıca bu üyelik içinde Sea Lİfe Akvaryum içinde yapacağınız özel etkinlikler ya da doğum günü partilerinde dahi indirim kazanma şansınız olacaktır. Şehrin en iyi 3 eğlence mekanından biri olan Sea Lİfe Akvaryum, 12 ay boyunca sınırsız bir şekilde ziyaret edilmektedir. Böylece kazançlı çıkmanız sağlanmaktadır.  Hızlı giriş sırası ile özel bir giriş ayrıcalığı da yıllık üyelikte sizi bekleyen avantajlar arasında yer almaktadır. yıl boyunca yayınlanan e- bültenler ve hediyelik eşya mağazasında kazanılacak olan yüzde 10 indirim de yine avantaj olacaktır. Yine aynı şekilde bu üyelik ile şehrin en özel alanında eğlence bakımından avantajlar kazanılmaktadır. Yıllık üyelik yanında süper yıllık üyelik de Sea Lİfe Akvaryum da bulunan avantajlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.  bu fiyat ise yetişkinlerde 217 lira olmakla birlikte çocuklarda fiyat 182 lira olmaktadır. bu fiyatlarda ayrıca indirim ya da farklı etkinlikler de bulunmaktadır. aile olarak keyifli bir vakit geçirmek adına Sea Lİfe Akvaryum en ideal ortamlar arasında bulunmaktadır. Avrupa’ nın en geniş köpek balığı ailesi burada sizi son derece fazla şekilde etkileyecektir. Sea Lİfe Akvaryum için 50 liradan itibaren ortak biletler de bulunmaktadır. sıra beklemeden geçiş imkanı sunan bu kategoride ortak biletler ile uygu fiyatlara bilet sahibi olmanız sağlanmaktadır. 15 binden fazla deniz canlısının bulunduğu Sea Lİfe Akvaryum için satın alınan biletler 30 gün süre ile geçerlidir. Çocuk biletleri için ise Sea Lİfe Akvaryum girmek isteyenlerin 14 yaş altında olduklarını gerek öğrenci belgeleri ile gerek kimlik kartları ile belgelemeleri gerekmektedir. Online olarak bilet almak ile hemen girişinizin onaylanması sağlanmaktadır.   Aile olarak alınan biletler sadece Sea Lİfe Akvaryum için geçerlidir.

14yaın altında olanlar Sea Lİfe Akvaryum içinde 18 yaş üstü bir yetişkin ile gezmek zorundadır. Yıllık üyelik fiyatları 90 lira iken yıllık yetişkin üyelik fiyatı Sea Lİfe Akvaryum için 104 liradır. Çocuk bilet fiyatları 32 lira ve öğrenci fiyatları 32 liradır. Yetişkin 40 liradır. Aile paketinde yer alan 1 yetişkin için 121 lira 2 yetişkin için fiyat 121 lira 3. Kategoride 2 yetişkin için 157 liradır. Süper yıllık üyelik ücreti ise Sea Lİfe Akvaryum için çocuk 182 lira olurken 217 lira yetişkin bilet fiyatı bulunmaktadır. akvaryumu keşfetmek için yapılacak olan ziyarette su altı dünyası sandığınızdan çok daha yakın ve çok daha büyülü bir hal alacaktır. 15 farklı ülkeden getirilen yaklaşık 61 çeşit köpek balığı ailesinden Sea Lİfe Akvaryum aracılığı ile etkilenmemek neredeyse imkansızdır. Köpek balıkları dünyada yaklaşık 420 milyon yıl boyunca yaşamaktadır. Bu canlılar o kadar uzun süredir yaşamaktaydı ki dinozorlardan önce bile hala var oldukları bilinmektedir. Bu bakımdan dünyanın en yaşlı ve en uzu süre önce yaşayan varlıklarını görmek sizi mutu edecektir. Kum kaplanı köpek balığı, çekiçbaş köpek balığı, gibi pek çok farklı şekilde bulunan bu köpekbalıkları her haliyle karşımıza çıkmaktadır.  Avrupa’nın en eğlenceli interaktif oyun alanları arasında bulunan Sea Lİfe Akvaryum, çocukların balıkları tasarlaması bakımından da oldukça dikkat çekmektedir. Egzotik balıkları gören çocuklar bu balıkları her haliyle hayata geçirecekler ve besleyeceklerdir. Çizimlerin canlanması ile günümüzde oldukça etkili bir eğlence anlayışı hakim olmaya başlayacaktır. Çocuklar bu eğlence ile canlılar ile arasında kuracakları bağa farklı bir bakış açısı getirecektir. Tematik alanların da bulunduğu Sea Lİfe Akvaryum günümüzün en etkileyici ve eğlenceli alanları arasında yer almaktadır. doğum gün partileri de bu alanda eğlenceli şekilde ve çeşitli indirimler ile sağlanarak kolaylık ile ulaşılmaktadır.

"İstanbul Sea Lİfe Akvaryum" Hakkındaki Genel Yorumlar (0)

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z