İstanbul'a Yakın Kamp Yerleri

İstanbul'a Yakın Kamp Yerleri

calendar_today Tem 19, 2017 folder label , , , , , , ,

İstanbul'a Yakın Kamp Yerleri

İstanbul kamp alanları arasında benim en çok beğendiğim yer Ağva Hacıllı Şelalesi kamp alanı olmuştu. İstanbul kamp yerleri ve fiyatları göz önünde bulundurulduğunda burası tamamen ücretsiz bir yer olması minicik de olsa bir şelalesi olması Hacıllı Köyü'nü de cezbedici hale getiriyor. İstanbul'a yakın kamp alanları arayanlara Kilimli Koyu'nu tavsiye edebilirim. İstanbul'da olmasa da İstanbul'a yakın kamp yerleri arasında Yedigöller özellikle sonbaharda ziyaretçi akınına uğruyor. Bir başka İstanbul'a yakın kamp alanları arasında ise Çanakkale Gelibolu Güneyli Köyü'nü özellikle yazın tavsiye ederim. Peki İstanbul kamp yerleri arasında başka nereler varmış hep birlikte bir göz atalım.

Şehrin gürültüsü,kaos,iş yoğunluğu ve yükselen binalardan bunalıp kendimizi doğaya atmak istiyoruz. İstanbul’da kamp yerleri ve fiyatları araştırırken çok harika yerlere denk gelmiştim. İstanbul kamp alanlarından bazıları ücretli bazıları ücretsiz olsa da güzel bir tatil için vereceğimiz otel paralarından çok çok daha uygun fiyata kamp yapabiliyoruz. Peki İstanbul’da çadır kurulacak yerler nerelerdir? İstanbul’a yakın kamp yerlerinden bazılarına gittim bazılarına ise gitmek için kendime bu listeyi hazırladım. İş yoğunluğundan fırsat bulur bulmaz bu listedeki yerlere gitmek istiyorum. İstanbul’a yakın kamp ve tatil yerlerindeki tecrübelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Kamp yerleri İstanbul dışında Türkiye’de çadır kurulacak yerler rehberimi de okumanızı tavsiye ederim. Türkiye’nin en iyi kamp alanları rehberimde de sevdiğim kamp alanlarını sizlerle paylaştım. Bu yazımda İstanbul camping alanlarını görebilirsiniz.

İstanbul'a yakın kamp yerleri : Edirne Gökçetepe

Kilimli Koyu Kamp Alanı

İstanbul’da ücretsiz kamp yeri arayanlar için eşsiz güzellikte (ydi). Hem İstanbul’a yakın kamp alanı olması hem de ücretsiz olması burayı zamanla öyle bir popüler hale getirdi ki en son gittiğimde adeta çöplüğe dönmüştü. İstanbul’a yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta olması Kilimli Koyu kamp alanını popüler yaparken insanların doğayı bu derece kirletmesine hala anlam veremiyorum. Ama bu sizin moralinizi asla bozmasın ücretsiz kamp yerlerine kamp atmak istemeyenler hemen sahile yakın ücretli kamp alanını tercih edebilirler. Hafta sonu ve özellikle resmi tatillerde Kilimli Koyu’na kamp yapmaya onlarca insan akın ediyor. Ağva’da ücretsiz kamp yerine gidilecek en güzel zamanlar ise şüphesiz hafta içi günleridir. Ben en son gittiğimde hafta sonu olması nedeniyle aşırı kalabalık olduğu için kamp yapmaktan vazgeçip yine Ağva ücretsiz kamp yerlerinden olan Hacıllı Şelalesi’ne gitmiştim.

Önceleri Kilimli Koyu restoranının önüne park edip ilerilere kamp yapabiliyorduk son aylarda aldığım duyuma göre artık restoran sahibi sorun çıkarmaya başlamış. Bunun sebebi sanırım artık o bölgeyi kirletenlerin sayısının artması ve bu yüzden restorandaki işlerin düşmesi olarak yorumluyorum. Kilimli Koyu Kamp yazımdan detayları görebilirsiniz.

Kamp yerleri İstanbul arayışında olanlar için bir alternatif olan Ağva ve Şile’de farklı plajlar arayanlar için bunu yazıyorum. Buralara kadar gelmişken eğer aracınız varsa Ağva Kurfallı Plajı’na gidebilirsiniz, Özellikle hafta içi çok sakin oluyor. Plaja giriş ücretsizdir. Şemsiye ve şezlong yanınızda götürebilirsiniz. Dışarıdan yemek getirmek de serbest.

Kilimli Koyu Ağva Kamp Yeri

Edirne Gökçetepe Kamp Alanı

Gökçetepe Tabiat Parkı’nın 3-4 km yukarısında bulunan kamp alanı ücretsizdir. Aslında burası bir kamp alanı değil. Bakir bir bölge olduğu için sessiz sakin ve huzurlu bir şekilde kamp yapablirsiniz. Bakkal ve market alışverişlerinizi yine 3-4 km uzaklıkta bulunan yerlerden yapabilirsiniz. Normalde Gökçetepe Tabiat Parkı ücretli olduğu için böyle bir yeri tercih ettik. İstanbul’a yakın kamp yerleri arasında yerini koruyan Edirne Gökçetepe İstanbul’a yaklaşık 250 km’dir. Burada maalesef elektirik yok. Tamamen doğayla başbaşa kalıyorsunuz. Denize çok rahat bir şekilde girebiliyorsunuz. İstanbul çadır kamp alanları şüphesiz çok güzel. Bizler sadece biraz daha uzaklara gitme derdinde olduğumuz için buralara kadar geldik:)

İstanbul'a yakın kamp alanları : Edirne Gökçetepe

Düzce Pürenli Yaylası

Pürenli Yaylası kampını yapanların ciddi anlamda yorumlarını merak ediyorum. Buraya ilk fırsatta gitmek istiyorum. İstanbul’a yakın kamp yerlerinden olmasının yanında doğasının muhteşem olduğunu fotoğraflardan çıkarmak mümkündür. Düzce ilinin Gölyaka ilçesine bağlı olan Pürenli Yaylası’na kamp için gidenler Temmuz ayı dahi olsa uyku tulumlarını muhakkak yanına almalıdırlar. Kamp yapılacak yerler istanbul dışında da bir hayli fazla:)

İstanbul'a yakın kamp yerleri : Düzce Pürenli Yaylası

İğneada Kamp Alanı

Fotoğraflarından anladığım kadarıyla burası gerçekten muazzam güzellikte. Kıyıköy kamp alanlarını araştırırken karşıma çıkan İğneada kamp yerlerini bir türlü bulamadım. Kime sorsam bu arabayla oraya gidemezsiniz jeep gerekli demişti. Fakat hem İstanbul’a yakın kamp alanı olarak hem de ücretsiz kamp yerlerinden olması dolayısıyla buraya inanılmaz bir talep var. Bir gün hırs yapıp jeep ile gitmeyi kafaya koydum. Okuduğum kadarıyla jandarma burada kamp atılmasına izin vermiyormuş sanırım. İğneada Longoz Ormanlarında buraya gidenler varsa fikirlerini alabilirim. İstanbul yakını kamp yerleri bambaşka oluyor özellikle arabanız varsa cidden muazzam güzellikler sizleri bekliyor olacak. Buraya ben değil arkadaşlarım gitti. Yine sorusu olanlar varsa sorularını yorum kısmında sorabilirler.

İstanbul'a Yakın Kamp Yerleri : İğneada

Yuvacık İnönü Yaylası

Tesisin olmadığı yerlerden birisi de Kocaeli sınırları içerisinde olan Yuvacık İnönü Yaylası. Hem ücretsiz kamp yerlerinden olması,tertemiz doğası,mağaralar ve içilebilir buz gibi temiz su kaynakları buraya gidilebilir hale getiriyor. İstanbul kamp alanları arasında olmasa da yakın olması sebebiyle tercih edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla.

İstanbul'a yakın kamp yerleri : Edirne Gökçetepe

Sakarya Poyrazlar Gölü

Sakarya merkeze sadece 8 km uzaklıkta olup Poyrazlar Gölü’nün etrafında ücretsiz kamp atılmasına müsaade ediliyormuş. Ayrıca patika yollardan ve zorlu yollardan gitmeye gerek olmadığı için çocuklu ailelere de öneriliyormuş. İstanbul yakın kamp alanları listesinde olan Poyrazlar Gölü’ne arkadaşlarım gitti. Merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz.

İstanbul'a Yakın Kamp Alanları : Sakarya Poyrazlar Gölü

Ballıkayalar Tabiat Parkı

İstanbul’a yakın kamp yerleri arayanlar için en ideal yerlerden birisi de Ballıkayalar Tabiat Parkı’nda kamp yapmak olacak. Gebze’ye bağlı olan tabiat parkına çocuklu ailelerin gitmesi önerilmez. Adından da anlaşılacağı üzere burası kayalık bir bölge olduğu için ayakkabı ve kıyafet konusunda tedbirli olmanız tavsiye edilir. Eğer ilk defa kamp atacaksanız listede yer alan başka yerlerde şansınızı deneyebilirsiniz.

İstanbul'a yakın kamp yerleri : Edirne Gökçetepe

Bolu Yedigöller Kamp Alanı

Yedigöller’i duymayan yoktur. Gelelim Yedigöller çevresinde konaklama olayına. O kadar pahalı ki bize Yedigöller’de kamp yapmaktan başka çare bırakmıyor. Yedigöller’de kamp yapmak serbest ve ücretli. Eğer öğrenciyiz derseniz kişi başına kamp için 20 TL alıyorlar. Ben Güney Kore’den gelen 2 kız arkadaşımla birlikte gittim. Manzara ve huzura diyecek söz yok.

İstanbul'a Yakın Kamp Yerleri : Bolu Yedigöller

Kilyos Kamp Alanları

İstanbul’a yakın olsun hem de güneş deniz olsun modundakilere şiddetle tavsiye edilir.

İstanbul Kamp Alanları : Kilyos

Yalıköy Kamp Alanı

Burayı henüz keşfetmedim ama listeme almamın sebebi elbette günü birlik de gidip gelinebileceği ve İstanbul’a yakın kamp yerlerdinden olmasıdır.

Polonezköy Kamp Alanları

İstanbul anadolu yakasının eşsiz güzel bölgesinden Polonezköy’e gittiğim halde kamp yeri görememiştim ama en yakın zamanda bu bölgede kamp yapmayı düşünüyorum.

İstanbul Kamp Alanları : Polonezköy

Ağva Hacıllı Köyü Kamp

Şile Ağva Hacıllı Köyü’ne ilk gittiğimde yolları ciddi anlamda karıştırmıştım. Hatta öyle bir karıştırdım ki 3 saatte gidebilmiştim. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışından sonra en fazla 1,5 saat süren yolculuğun en zorlu etabı ise yürümek zorunda olduğum kısımdı. Arabayı belli bir yere kadar götürüp kayalık ve patika yollardan yürümek zorunda kalmıştık. Hatta yanımıza 5 litre su alıp boşuna amelelik yapmıştık. Arabayı park edip yürüme yolunun tam ortasında buz gibi içme suyundan doldurabilirsiniz. Hatta ben aldığımız suyu döküp kaynak suyundan doldurmuştum. Şile Ağva Hacıllı Köyü gideceğiniz istikametteki son köy olacaktır. Ben yanıma yürüyüş ayakkabılarımı almayıp sadece terlik almıştım. Terlikle yürümek hem riskli hem de zor oluyor. En azından yanınıza ayakkabı almanızı tavsiye ederim. İstanbul kamp alanları arasında burası da benim favori mekanlarım arasında.

Sahilköy Kamp

İstanbul’dan yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta olan bu bölgede bir çok kamp seçeneği mevcuttur. Şile bölgesine özellikle hafta sonu trafik yoğunluğunu göz önünde bulundurup erken saatte yola çıkmanız önerilir. Aslında evden erken çıkmanızı kamp alanları İstanbul için her bölgede öneriyorum.

İstanbul’a yakın kamp alanları hakkında tecrübe edinenler olumlu ya da olumsuz fikirlerini yorum kısmında paylaşabilirler. Amacım herkesin bu bilgilerden faydalanmasıdır. İstanbul kamp alanları özellikle son zamanlarda otellerin pahalılığı göz önünde bulundurulduğunda ciddi şekilde ziyaretçi çekiyor. İstanbul kamp yerleri ve fiyatları otellere vereceğiniz paranın 4’te 1 kadar diyebilirim. Tabi bunlar İstanbul kamp alanları içerisinde ücretli olanlar için geçerli diyelim. İstanbul’da kamp yerleri tahminlerinizden çok daha fazla olduğu için ücretsiz olanlarını da pek tabi tercih edebilirsiniz. Herkese kamp İstanbul arayışında bol şanslar diliyorum:)

Çılgın Gezgin Sosyal Medya Hesapları

İnstagram : Cilgingezgin_

Facebook : Çılgın Gezgin

İstanbul’da ücretsiz kamp alanları arayanların uğrak yeri olan Hacıllı Köyü Şelalesi kamp yerinde arazi gayet geniş. 2 seçeneğiniz var, ya Hacıllı Şelalesi’nin dibine kadar gidip orada kamp yapacaksınız ya da henüz yürüme yolunun 10. Dakikasındaki nehir kıyısında düz araziye kamp atacaksınız. Eğer gideceğiniz gün hafta sonu ise ve Hacıllı Şelalesi’nde çadırlar varsa gününüzü orada geçirip geri dönüş yolunda kamp yapıp ertesi gün tekrar şelaleye gidebilirsiniz. Bu kadar zahmetle kim uğraşır diyorsanız hafta içini tercih edebilirsiniz.

2 tane şelale var. Altlı üstlü olmak üzere ben alt tarafı tavsiye ederim. Hacıllı Şelalesi Kamp yazımı okuyabilirsiniz. İstanbul’da kamp yapılacak yerler için burası çok sakin ve sessiz diyebilirim.

photo_library

Yenice Ormanları Kamp

Karabük’e yıllarca gittiğim halde beni buraya götürmeyen arkadaşa isyanlarımı sunuyorum. Doğası efsane güzelliktedir. Daha önce buraya gidiş deneyimimiz başarısız olmuştu. Şu an yollar açık ama tek bir risk var ayılara dikkat! Bizim başımıza her hangi bir olay gelmedi ama siz yine de tedbirli olup yemeğinizi çadırın içine ya da yanınıza koymayınız. İçerisinde tesis yok. Dolayısıyla elektrik sorunu yaşayacaksınız. Eğriova Göleti Kamp yazımdan detayları okuyabilirsiniz. İstanbul’a yakın kamp yerleri için farklı bir alternatif arayanlara tavsiye edilir.

Eğriova Göleti Kamp Yeri

Çanakkale Fatma Kadın Koyu Kamp

Fatma Kadın Koyu İstanbul kamp alanlarının dışında kalması nedeniyle genelde 2 gün ayırmanız gerekebilir. 17 yıldır düzenli olarak gittiğim Fatma Kadın Koyu’nda kamp yapmak önceleri ücretliydi ama son yıllarda işletmecisi değişmiş olup İstanbul’a yakın ücretsiz kamp yerleri listesine eklenmiştir. İşletmecisinin kamp alanı ile pek ilgisi yok sadece restoran ve sahil kısmıyla ilgileniyor. Çanakkale Güneyli Plajı’nın hemen arkasında (dibinde) yer alan kamp yerinde 1 TL karşılığı tuvalet ve duş imkanı vardır. Biz arkadaşla 1 TL verip sırayla duş almıştık. İşin şakası bir yana burası geceleri soğuk oluyor. Ücretsiz çadır yerlerinden faydalanmak için biz otoparka para vermemiştik. Fatma Kadın Koyu Kamp yazımdan detaylara ulaşabilirsiniz. İstanbul çevresi kamp alanları için ilk kamp tecrübemi burada yaşamıştım.

Güneyli Fatma Kadın Koyu Kamp Alanı

Kömür Limanı Kamp Alanı

Kömür Limanı dalış yapmak isteyenlerin uğrak yeri olması nedeniyle oldukça popüler bir yer. Önceleri Kömür Limanı’nda kamp yapmak tamamen ücretsizdi. En son gittiğimde ise işletmeciler burayı talan etmişler. Talan etmişler yazıyorum çünkü dışarıdan yemek getirmenin yasak olduğunu söylüyorlar. Buna saygı gösterip Kömür Limanı’ndaki restoranda yemek yiyelim diyoruz. Ama bir neskafe 5 TL, bir gözleme 10 TL, menemen bilmem kaç lira. Yanımızdaki çadırdaki adam resmen yemek yaptı sesini çıkarmadı. Sanırım adamına göre muamele yapılıyor. Kömürlü Koyu Kamp alanı nerede , nasıl gidilir? ve detaylı bilgiler için Kömürlü Koyu Kamp Alanı yazımı okuyabilirsiniz. İstanbul’a yakın kamp alanları arıyorsanız elbette burayı da tercih edebilirsiniz. Kimsenin ekmeğine taş koymak gibi bir niyetimiz yok.

Kömür Limanı Kamp Yeri

Kastro Kamp Alanı Kıyıköy

Tekirdağ ve Kırklareli taraflarına yolu düşenler Kıyıköy’deki kamp alanını çok iyi bilirler. Tüm detaylara Kıyıköy Kamp Alanı yazımdan ulaşabilirsiniz. İstanbul’a yakın kamp yerleri için ideal bir yer ama çok fazla kalınması durumunda sıkıcı olabilir.

İstanbul'a yakın kamp alanları : Kastro Kıyıköy

Tekirdağ Uçmakdere Kamp

Uçmakdere’deki kamp alanına paraşüt yapma sevdam yüzünden gidiyordum. Eskiden paraşüt yapmak için fiyatlar çok uygundu fakat son yıllarda artan fiyatlar sebebiyle daha ucuz aktiviteler kovalamaya başladım. Tekirdağ Uçmakdere’ye nasıl gidilir? Tekirdağ Uçmakdere’de yamaç paraşütü yazımı okuyabilirsiniz. Uçmakdere kamp alanına giderken yanınıza muhakkak yiyecek alınız. İstanbul’a yakın kamp yerlerinden olsa da aşırı kalabalık olmadığını söyleyebilirim. İstanbul’da kamp alanları bazen dolu olabiliyor. Olur ki yer bulamazsanız burayı da tercih edebilirsiniz.

Buraya kadar İstanbul’a yakın kamp yerleri ve alanları hakkında yazdıklarım benim kendi tecrübelerim. Bazı kamp alanları ücretsiz bazıları ise ücretlidir. Şimdi sizlere benim gitmediğim ama İstanbul’a yakın olması nedeniyle kamp atacağım yerler hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum. Kamp yerlerinden olan İstanbul Madam Martha Koyu’nda artık jandarma buraya kamp atılmasına izin vermiyor. İstanbul’da kamp yerleri maalesef bazı yerlerde yasaklandı.

photo_library

Sülüklü Göl Kamp Alanı

Sülüklü Gölü kamp alanı İstanbul’a yaklaşık 240 km uzaklıktadır. Ormanlık alan içerisinde çam,kayın ve gürgen ağaçları içerisindedir. Sülüklü Gölü adını gölde yaşayan sülüklerden almaktadır. Gölde yüzmek ve balık avcılığı kesinlikle yasaktır. Sülüklü Göl’de yapılacak en güzel aktivite etrafını çevreleyen dağlarda doğa yürüyüşü yapmaktır. İstanbul çadır kamp yerleri dışına çıkmak isteyenler Sülüklü Gölü listeye dahil edebilirler.

"İstanbul'a Yakın Kamp Yerleri" Hakkındaki Genel Yorumlar (15)

Cengiz 14 Mayıs 2019 Salı
Merhaba kandıra Cebeciyi tavsiye ederim. Marketler,ücretsiz çadır açma yeri, çeşme , wc herşey çok güzel.
sedat.ayoglu 17 Ağustos 2018 Cuma
Selam hocam, sana bu şartlarda tek bir yer sunuyorum. Ağva Kurfallı Plajı. Plaj yaklaşık 3 km uzunluğunda Ağva kamp alanları listesinde olan özel bir işletme olsa da işletmeye özel olmayan bölgede çadır kuran onlarca insan oldu bugüne kadar. İstanbul'a yakın denize de girebileceğin özellikle hafta içi tamamen sakin olan bir yer. Ağva'ya kadar otobüsle git daha sonra ister otostop çek ister taksiyle git. Ağva gezilecek yerler yazımdan kamp kuracağın sahilini de görebilirsin. İşletmeye gidip sadece duş alabileceğini söylersin 3-5 tl ateşlersin. Ya da arabaların otoparkını gördüğün yerin hemen orada ücretsiz duş da alabilirsin. Market orada var ama fiyatlar ateş pahası. Yine yolluk almakta fayda var.
Enessefa 17 Ağustos 2018 Cuma
Merhabalar, şöyle bir sorum olacaktı biz 3 arkadaş istanbula yakın bir yerde çadırlı bir tatil yapmak istiyoruz. Kendi çadırımız var ve sahil kenarında yüzebileceğimiz bir yer arıyoruz. Duş lavabo vb ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz bir yer de olursa harika olur. Bir de market vb gibi ihtiyaçları karşılamak da önemli tabi ki. Bir de şöyle bir sorun var bizim özel aracımız yok yani toplu taşıma ile ulaşımımızı sağlamamız lazım. Sizin tecrübeleriniz bizim için aydınlatıcı olacaktır. Acaba önerebileceğiniz bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler.
enes 17 Ağustos 2018 Cuma
Kefken, cebeci'de hem halk plajı hemde kadınlar plajı mevcut
Aykut 13 Ağustos 2018 Pazartesi
İyi günler, arkadaşımla 25 Ağustos sonrası İstanbul'da kamp yapmak istiyoruz. Ancak çadırımız yok. Çadır kiralama imkânı sunan İstanbul içi kamp alanları ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Yardımcı olabilirseniz memnun oluruz.
sedat.ayoglu 11 Ağustos 2018 Cumartesi
Merhabalar İstanbul kamp alanları arasında Şile ve Ağva var. Denize yakın kamp yerleri var ama aradığınız tarzda hem kadınları plajı olsun hem de kamp alanları olsun diyebileceğim yer benim bildiğim kadarıyla yok. Ağva kamp alanları ve Şile kamp alanları genelde denize yakın konumda.
Şule 11 Ağustos 2018 Cumartesi
Merhaba, bayram tatilimizi hem ucuz hem de farklı olmasını istiyoruz ailece. Onun için kamp yapalım dedik ama aklımıza şu takıldı: kadınlar plajı olan kamp alanları var mı bildiğiniz? Annem karma plaja girdiği zaman çok rahat edemiyor çünkü. İnternetten baktım ama çok net bir bilgi bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
sedat.ayoglu 3 Ağustos 2018 Cuma
İstanbul kamp alanları listesinde olan Kilim Koyu kamp alanında duş ve tuvalet ihtiyaçları için hemen yan taraftaki plajı ya da restoranı kullanabilirsiniz. Çanakkale Gelibolu Güneyli Köyü de İstanbul'a yakın kamp yerleri listesinde. Duş imkanı var 1 TL karşılığında. Hacıllı Köyü'nde duş imkanı yok. Bazıları ücretli kamp alanları olduğu için her türlü imkan var.
mustafa 2 Ağustos 2018 Perşembe
peki duş ve tuvalet gibi ihtiyaçlar için ücretsiz kamp alanlarında imkan var mı
sedat.ayoglu 31 Temmuz 2018 Salı
İstanbul Ağva kamp alanları gayet güzeldir. Seneye 1 2 hafta sadece o bölgede kamp yapmayı planlıyorum:)
yiğit mert 30 Temmuz 2018 Pazartesi
Abi istanbul kamp alanları haritası çok faydalı olmuş. Tavsiye ettiğiniz gibi ağva kilimli koyunda kamp yaptıktan sonra ağva kurfallı plajına gittik açıkçası plajı ve denizi kilimli koyundan daha iyiydi. Kurfallı plajının hemen kenarında ücretsiz kampımızı kurduk burada ücretli kamp alanları da var fakat biz para vermek istemedik. İstanbul'a yakın olanlar burayı tercih edebilirler. <a href="https://cilgingezgin.com/agvanin-en-guzel-gezilecek-yerleri">Ağva'da gezilecek yazınızda</a> buraya çok sık geldiğinizi gördüm umarım birgün karşılaşırız .. :))
sedat.ayoglu 18 Haziran 2018 Pazartesi
Çok geçmiş olsun. Böyle üzücü olayların yaşanmasını asla istemeyiz. İstanbul'da kamp yapacak kişilere verdiğiniz tavsiyeler için çok teşekkürler.
sedat.ayoglu 18 Haziran 2018 Pazartesi
İstanbul kamp yerleri ve İstanbul'a yakın kamp alanları arayanlar için güzel bir tavsiye olmuş. Teşekkürler:)
Kübra gurel 15 Haziran 2018 Cuma
Sahil köy giriş 30 tl. Tahta paletler var üstüne kurabilirsiniz çadırlarınızı fakat çok bakımsız olduğu için çıkacak sıkıntılardan işletmeci asla sorumlu olmuyor. Çadırımızı attığımız tahta palet kırıldı arkadaşın ayağı baya şişti, derisi kalktı ve morardı. Maalesef hiç birşey yapmadılar. Onun dışında yakın olduğu için gidilesi bir yer. Ve Kalabalık oluyor. Sakinlik isteyenler için tercih edilmez. Havuzu var.Haziran sonu açılacakmış. Kafe kısmında pek birşey yok. Yoldan gelirken mangalınızı herşeyinizi alın. Dolaplar var soğuk tutabilirsiniz. Tuvaletler de standart kötü değil.
Mustafa 12 Haziran 2018 Salı
Gökçetepe’yi öneririm ben Edirne’de. İstanbul’a 250 km falan uzaklıkta çok güzel bir yer. Hem yeşillik hem deniz bir arada. Suyu da tertemiz. Eee Saroz Körfezi ne de olsa.
A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z