Yaz

Salda Gölü Konaklama ve Burdur Salda Gölü Otelleri

calendar_today Eyl 04, 2017 label

Salda Gölü Konaklama ve Burdur Salda Gölü Otelleri

Salda Gölü konaklama rehberimiz bir çok kişi tarafından okunuyor. Fakat şu konuda sizlerle hem fikir olmak istediğim için bu uyarıyı yapmak istiyorum. Salda Gölü otel fiyatları ve Salda Gölü nerede kalınır yazısını sadece ve sadece insanlara bilgi olsun diye yazdım. Salda Gölü otel ya da Salda Gölü pansiyon arayışında bulunan kişiler bana iletişim kısmından ulaşarak otelinize gelmek istiyorum diyor. Bunun gibi onlarca Burdur Salda Gölü bungalov , camping ve otel ile ilgili geri bildirim aldığım için buradan özellikle belirtmek isterim ki Burdur Salda Gölü otelleri ile hiç bir ticari bağımız yoktur. Burdur Salda Gölü konaklama rehberine gittiği otellerden memnun kalanlar da otel ismi verip diğer kullanıcılara bilgiler verebilirler. Bu konuda hem fikir olduğumuzu varsayarak Salda Gölü kalacak yer arayanlara en ucuzu ve en kaliteli yeri bulmasını temenni ediyorum:)

Salda Gölü’nde kamp yaptıktan sonra tüm detayları sizlerle paylaşmak istedim. ‘’Türkiye’nin Maldivleri’’ olarak adlandırılan Burdur Salda Gölü’nü bu kadar meşhur eden ne olabilir? Hatta o kadar meşhur oldu ki herkesin kafasında Salda Gölü nerede? Salda Gölü’ne nasıl gidilir? Salda Gölü’nde yüzülür mü yüzülmez mi? gibi soru işaretleri oluşmaya başladı. Salda Gölü nerede rehberimden bu soruların cevabını bulabilirsiniz. Öte yandan Burdur Salda Gölü otelleri hakkında sorular soranlar da olmuştu. İşte sizlere Salda Gölü konaklama ve Salda Gölü bungalov evlerine  kadar merak edilenlerle birlikte Salda Gölü kalacak yer listesi. Salda Gölü otel rehberine özgürce sizin kalıp deneyimlediğiniz yerleri ekleyebilirsiniz.

Salda Gölü Harita - Salda Gölü Nerede Harita

Salda Gölü Nerede?

Salda Gölü de Yeşilova’nın yaklaşık 5 km. batısında bulunuyor. Yani Yeşilova’dan Denizli’ye doğru giderken yolunuzun üzerinde kalıyor. Salda Gölü nerede yazısından tüm detayları görebilirsiniz.

photo_library
video_library

"Salda Gölü Nerede?" Hakkındaki Yorumlar (1)

dilek emiroğlu 7 Şubat 2019 Perşembe
Merhabalar bu ayın 17 sinde saldo gölüne gideceğiz bir gece konaklayıp davrasa sdü konuk evine gideceğiz 17 sinde kalabileceğimiz konuk evi veya uygun bir pansiyonda kalmayı düşünüyoruz iki çiftiz bize uygun nerede kalabilriz

Burdur Salda Hakkında Yazdığım Diğer Yazılar

Salda Gölü Nerede

Salda Kayak Merkezi

Burdur'da Gezilecek Yerler

photo_library

Salda Kayak Merkezi Nerede?

Salda Gölü’nün kendisi her mevsim ayrı bir güzel olduğu gibi kış aylarında Salda Kayak Merkezi’ni kullanmak isteyenler için de ayrı bir güzellik oluşturuyor. Yeşilova İlçesi’ne 14 km. uzaklıkta bulunan Salda Kayak Merkezi, Salda Gölü sayesinde Türkiye’nin tek göl manzaralı kayak merkezi oluyor. Salda Kayak Merkezi Yeşilova’nın Eşler Yaylası’nda bulunuyor. Yeşilova’ya geldikten sonra rakımı 2079 m. olan kayak merkezine ulaşabilmek için sadece birilerine sormanız yeterli olacaktır. Salda Kayak Merkezi yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz. Biz konumuza Salda kamp ve Salda otel arayışında olanlarla devam edelim.

Salda Gölü Nerede Yemek Yenir?

Salda Gölü’nde yemek yemek istiyorsanız gölde kamp yaparken ya da yüzdükten sonra farklı alternatiflerinizin olmadığını bilmelisiniz. Kamp alanında Yeşilova Belediyesi’nin sunduğu hizmetlerden faydalanabilir ya da Salda golu otel kullanabilirsiniz. Burdur-Denizli yolu üzerinde ve göl kenarında yer alan restoranlar da ihtimaller arasında. Salda Gölü tatil için farklı yemek arayışınız varsa Burdur merkeze de gidebilirsiniz. Biz market alışverişini Burdur merkezden yapmıştık.

Çılgın Gezgin Sosyal Medya Hesapları

İnstagram : Cilgingezgin_

Facebook : Çılgın Gezgin

Burdur Salda Gölü

Salda Gölü Nerede Kamp Yapılır?

Salda otelleri belki bütçemizi aşabilir ya da böylesine güzel bir göl kenarında kamp kurmak isteyebiliriz. Geçmiş yıllarda göl çok da popüler olmadığı için göl kenarında istediğiniz her yerde kamp yapabiliyordunuz ama son zamanlardaki yoğun talep nedeniyle sit alanı içerisinde kafanıza esen yerde kamp yapamıyorsunuz. Yeşilova Belediyesinin işlettiği kamp alanında kamp yapmak zorundasınız. İsterseniz buradan çadır da kiralayabileceğiniz gibi kendi çadırınız kullanmanızda da bir mahzur yok.

Burdur Nerede Kaç Km?

Burdur Antalya’nın kuzeydeki Afyonkarahisar’ın da güneydeki komşusu. Burdur’un Antalya ile arasında 122 km. Afyonkarahisar ile arasında 153 km. var. Burdur'da gezilecek yerler yazımdan Burdur hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Salda Kamp

İstanbul Burdur Arası Kaç km?

İstanbul Burdur arası 473 km'dir.

İstanbul Salda Gölü Arası Kaç Km?

İstanbul Salda Gölü arası 506 km'dir.

İstanbul'dan Burdur Salda Gölü'ne Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan Salda Gölü’ne gidebilmeniz için önünüzde farklı seçenekler var. Tabi ki isterseniz kendi özel aracınızla Bursa, Kütahya, Afyonkarahisar ve Dinar üzerinden Salda Gölü’ne ulaşabilirsiniz. Otobüs kullanmak isterseniz de önünüze 3 seçenek çıkıyor: Yeşilova, Burdur ve Denizli. Yeşilova’ya kadar giden seferlerden bilet alabileceğiniz gibi Burdur ve Denizli şehir merkezine gelip buradan Yeşilova’ya giden minibüsleri kullanarak Salda Gölü’ne ulaşabilirsiniz. Antalya’dan da Yeşilova’ya minibüs seferleri düzenleniyor fakat bu yolunuzu uzatacaktır.

Uçak ile gitmek isterseniz de Salda Gölü’ne yakın 2 ayrı havalimanı bulunuyor. Bunlardan birincisi Salda Gölü’ne 44 km mesafede bulunan Denizli Çardak Havalimanı, ikincisi ise 110 km uzaklıktaki Isparta Süleyman Demirel Havalimanı. Salda Gölü ile aralarındaki mesafeye bakarak Denizli Çardak Havalimanı ulaşım açısından çok daha mantıklı ve kısa gözüküyor. Ayrıca, İstanbul’dan gün içerisinde düzenlenen sefer sayılarının sıklığına rağmen yer bulamama durumunda Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz.

photo_library

Denizli Burdur Arası Kaç km?

Denizli Burdur arası136 km'dir.

photo_library
video_library

Salda Gölü Nerede Kaç Km?

Salda Gölü, Burdur şehir merkezinin batısında yer alıyor. Salda Gölü ile Burdur arasındaki mesafe ise 73 km.

photo_library
video_library

Bursa Salda Gölü Arası Kaç Km?

Bursa Salda Gölü arası 398 km'dir.

photo_library
video_library

Bursa'dan Salda Gölü'ne Nasıl Gidilir?

Bursa’dan Salda Gölü’ne gidebilmek için kendi özel aracınızı kullanabileceğiniz gibi şehirler arası otobüsler aracılığı ile Denizli ya da Burdur’a geldikten sonra Yeşilova minibüsleri size yardımcı olacaktır.

Antalya Salda Gölü Arası Kaç Km?

Antalya Salda Gölü arası 149 km'dir.

Antalya'dan Salda Gölü'ne Nasıl Gidilir?

Antalya’dan Salda Gölü’ne gitmek çok kolay. Otogardan kalkan Yeşilova minibüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

photo_library

Denizli Salda Gölü Arası Kaç Km?

Denizli Salda Gölü arası 87 km'dir.

Denizli'den Salda Gölü'ne Nasıl Gidilir?

Denizli Otogarı’ndan kalkan Yeşilova minibüsleri ile Salda Gölü’ne gidebilirsiniz.

İzmir Salda Gölü Arası Kaç Km?

İzmir Salda Gölü arası 301 km'dir..

video_library

İzmir'den Salda Gölü'ne Nasıl Gidilir?

İzmir ile Salda Gölü arasındaki mesafenin 301 km. olması nedeniyle göle yakın havalimanları ile İzmir arasında direkt uçuşlar bulunmuyor. İsterseniz yine uçak kullanabilirsiniz ama aktarma yapacağınızı da bilmelisiniz.

301 km.lik yolu özel aracınızla kat etmeniz en iyisi olacaktır ama eğer bu konuda bir engeliniz varsa şehirlerarası otobüsleri kullanabilirsiniz. İzmir için en mantıklı yol tabi ki Denizli Otogarı’na gelip buradan minibüsler ile ilerlemek.

photo_library

Burdur Salda Gölü Otelleri

Öncesi: Ben 2016 yılında Salda Gölü’nde kamp yapmak fikrini arkadaşımdan duyunca çok para isterler diye düşünmüştüm fakat arkadaşım Salda Gölü’nde camping olmadığını söylemişti. Detaylara aşağıdan bakabilirsiniz. Salda Gölü’ndeki bungalov evler neredeyse sahipsizdi kimseler kullanmadığı için artık sahipsiz konuma düşmüştü. Gel gör ki Salda Gölü’nde konaklama yapmak isteyen binlerce kişi olunca artık burası resmen ticarethaneye dönüşmüş hatta ve hatta en son 2017 yılının Eylül ayında gördüğüm kadarıyla Antalya Konyaaltı Sahili gibi olmuş durumda. Kısaca 2016 yılında Salda Gölü’nde ne otel vardı ne de camping alanı vardı.

video_library

Salda Gölü Otelleri Nerede?

Salda Gölü’nün çevresi sit alanı olduğu için yeni yapılaşmaya izin verilmiyor. Buna rağmen bir otel ve birkaç pansiyon bulunuyor. Biraz şansınızı zorlarsanız Yeşilova’da günlük kiralık ev bulabilmeniz mümkün . Yeşilova tarafında Salda Gölü’nü gören ama arasında biraz mesafe bulunan bir başka otel bulabilmeniz de mümkün. Salda Gölü konaklama seçeneklerinden birisi de bungalovlar. 2 tek kişilik yatak, banyo ve tuvalete sahip olan bungalovları kiralayabilirsiniz.

Salda Gölü Otelleri ve Bungalov Evleri

Salda Gölü konaklama yapmak isteyenlerin tercih sebeplerinden birisi de buranın eşsiz güzelliği ve sessiz sakin oluşudur. Bu duruma hiç şüphe yok bütün yıl çalışıp yorgunluğumuzu atmak istiyoruz. Orman bir yandan tertemiz ve bakir doğa da bir yandan içinizi ısıtacak bir yaz tatiline hazırsanız Salda Gölü’ne gitmek için neyi bekliyorsunuz!

Bembeyaz, ayakları yakmayan kumsalları ile kalbimizi fetheden Salda Gölü konaklama seçenekleri nelerdir?

Salda Gölü, 1989 yılında ‘’Doğal Sit Alanı’’ olarak kayıtlarda yerini alıp koruma altına alınmıştır. ‘’Yapılaşmaya bu sebepten ötürü kesinlikle izin verilmiyor’’ ! Hatta durum öyle ki istediğiniz her yerde Salda Gölü’nde çadır kampı yapılmasına da izin verilmiyor.

Salda Gölü’nde bungalov evleri kullanmak isteyenler Salda Gölü konaklama ihtiyacını karşılayan Belediye Halk Plajı’nı tercih edebilirler. Yeşilova Belediyesi Halk Plajı’nda bulunan bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Salda Gölü’ne sadece 50 metre uzaklıkta bulunan bungalov evlerin içinde banyo ve tuvalet vardır. Konaklama içinse içerisinde 2 tane tek kişilik yatak vardır. Salda Gölü bungalov evlerin günlük kiralama ücreti ise 75 TL’dir.

video_library

Salda Gölü Bungalov Evleri İletişim

Burdur Yeşilova’da konaklamak isteyenler Salda Gölü sitesinden iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Salda Gölü Nerede Harita

Grand Özeren Otel & Spa

Burdur şehir merkezinde yer alan Grand Özeren Otel Ocak ayında baktığım zaman fiyatlar gayet makul görünüyor. Otel içerisinde hamam,sauna ve masaj hizmeti de vardır. Burdur Salda Gölü'nde otel bulamadıysanız Salda Gölü'ne yakın oteller alternatif olarak bu oteli tercih edebilirsiniz. 

Hotel Lago Di Salda

Türkiye’nin en temiz ve berrak suyu unvanına sahip olan Salda Gölü konaklama olarak ‘’Hotel Lago Di Salda’’ sizlere huzurlu ve şehir hayatının stresinden uzakta ayrı bir yaşam alanı vaad ediyor. Eğer büyük otellerin klasik programından sıkılıp sürekli aynı şekilde zaman geçiriyorsanız,dokunulmamış doğasıyla alternatif bir otel tatili sunuyor. 2016 Ocak ayıyla birlikte 23 standart oda ve 2 suit odasıyla birlikte misafirlerini bekliyor. İki yıldıza sahip olan ve butik otel konumunda olan otelde arzu edenler açık yüzme havuzunu da kullanabilirler. Ayrıca otel bünyesinde ücretsiz wi-fi , Türk hamamı ve sauna da vardır. Tüm odalarında Tv de vardır. Odaların bazıları Salda Gölü manzaralı bazıları ise dağ manzaralıdır. Burdur Salda Gölü otel fiyatları;

Hotel Lago Di Salda

  1. Çift kişilik klasik dağ manzaralı oda : 473 TL (Haziran 2020 fiyatı)
  2. Çift kişilik göl manzaralı oda : 596 TL (Haziran 2020 fiyatı)
  3. Aile odası suit odalar 713 TL’dir. (Haziran 2020 fiyatı)

Bu fiyatlara kahvaltı dahil olmakla birlikte fiyatlar kesinlik arz etmemektedir. Salda Gölü konaklama ihtiyacı arttıkça fiyatlara da sürekli zam yaptıklarını duymuştum.

video_library

Hotel Lago Di Salda İletişim

0248 618 04 80 ve ya 0532 132 33 15 numaralı telefonlardan ulaşabilirler.

Burdur Yeşilova pansiyonları ve otelleri için gitmeden önce rezervasyon yaptırmak özellikle resmi tatillerde yoğunluk ihtimaline karşı sizler için daha planlı bir tatil yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle son yıllarda aşırı bir yoğunluk söz konusu oluyor.

Salda Lake Hotel

Yeşilova Kayadibi mahallesinde Salda Gölü kenarında konumlanan Salda Lake Hotel'de telefon,kalorifer ve ücretsiz wi-fi hizmetleri vardır.

Salda Gölü Konaklama İçin Diğer Alternatif Oteller

Görenser Otel için; 0248 618 06 33 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi Merkez Mah. Hürriyet Cad. (Otogar Karşısı) No:3 Tek kişilik oda fiyatı 50 TL çift kişilik oda fiyatı ise 80 TL olup fiyatlara kahvaltı dahildir.

Yeşilova Hotel Berliner Yeşilova Burdur için; 0248 618 17 56-55 numaralı telefonu arayabilirsiniz ya da Merkez Mah. Denizli Cad. No:8 Yeşilova Burdur adresinden otelin konumunu bulabilirsiniz. Gecelik 35 TL gibi uygun bir fiyatı vardır. Fiyatların değişme ihtimaline tedbir olarak gitmeden önce aramanızı tavsiye ederim.

Burdur Salda Gölü : Salda Gölü Haritası

Salda Gölü Çadır Kampı

Salda Gölü ve çevresinin doğal sit alanı olarak ilan edilmesi 1989 yılında başlamış ve koruma altına alınması sebebiyle kafamıza göre Salda Gölü’nde kamp yapmaya izin verilmiyor. Yeşilova Belediyesi Halk Plajı’nda Salda Gölü’nde çadır kampı yapılmasına izin veriliyor. Önceleri çadır kiralama olayı yoktu çünkü her hangi bir işletme yoktu. Fakat 2017 Haziran ayı itibariyle Salda Gölü kamp alanını kullanmak isterseniz Yeşilova Belediyesi’nin Belediye Halk Plajı’nda çadır kurmak için çadır kiralayabilirsiniz. İlla çadır kiralamak şart değil pek tabi isteyenler kendi çadırlarını da getirebilirler.

Salda Gölü kamp yerlerine gelmeden önce yaklaşık 4 km uzaklıkta bulunan merkezden market alışverişlerinizi yapabildiğiniz gibi isterseniz Yeşilova Belediyesi’nin işletmecisi olduğu kamp alanı içerisindeki restorandan her türlü sıcak soğuk meşrubat ve market ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Salda Gölü’nde çadır kiralamak isteyenler günlük 30 TL ücret karşılığında Salda Gölü kamp fiyatlarını göze alarak gitmelidirler. Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olan bu fiyatların önümüzdeki yıllarda artıp artmayacağı ise merak konusu oluyor.

Salda Gölü’nde konaklama yapanlar ise kamp ateşlerini yakıp mangal keyfi yapabilirler. Salda Gölü konaklama hakkında tecrübe kazananlar fikirlerini özgürce yorum kısmında paylaşabilirler. Burdur Salda Gölü otelleri hakkında merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz. Umarım Burdur Salda Gölü otel arayışı içerisinde olanlara yardımcı olabilmişizdir. Salda Gölü konaklama yerleri için farklı alternatifler bulan kişiler bizleri lütfen bilgilendirsin. 

"Salda Gölü Çadır Kampı" Hakkındaki Yorumlar (1)

Emre Ökke 29 Aralık 2019 Pazar
Salda Gölü'nde kalınacak yerler her geçen gün daha da pahalı hale geliyor.

Ayyıldız Çadır Kampı

Burdur kamp alanlarından Salda Gölü'ne 50 metre mesafede olan Ayyıldız Çadır Kampı'nı da makul bir fiyata tercih edebilirsiniz.

Salda Gölü'ndeki Bungalov Evler Kaldırıldı

Burdur Belediyesi Salda Gölü etrafındaki bungalov evleri kaldırdı. Çevrede Salda Gölü'ne gelip otel bulamayan ve fiyatlardan yakınan yerli ve yabancı turistleri buradaki bungalov evleri tercih ediyorlardı. Ama ''Millet Bahçesi Projesi'' kapsamında çevredeki kaçak yapılarla birlikte bu evler de kaldırıldı. Millet Parkı buraya yapılır mı bilmem ama ben 2017 yılında ilk kez Salda Gölü'ne gittiğimde çok daha rahat etmiştim ama sonrasında o kadar çok popüler oldu ki insanlar buraya akın ettiler. Sonrasında da bazı projeler yapılmaya başlandı. Bununla ilgili detaylı yazıya http://www.saldagolu.com/salda-golunde-kacak-yapilar-kaldiriliyor/  Salda Gölü haberleri sitesinden ulaşabilirsiniz.

"Salda Gölü Konaklama ve Burdur Salda Gölü Otelleri" Hakkındaki Genel Yorumlar (23)

Ruşen Kilci 31 Ağustos 2018 Cuma
evet aynı fikirdeyiz. :) Ben de 3-4 Eylül arasında oralarda konaklayacak bir pansiyon arayışındayım ve araştırıyorum. Gördüğüm kadarıyla seçenekler-Tefenni Villas-Venüs pansiyon-Şahan Apart-Çadır Kiralama-Kendi çadırını kurma
kerem 28 Ağustos 2018 Salı
numarasını buradan aldığım gezginlerden kurban bayramı öncesi çadır kiraladım gayet güzel ve ilgiliydi arkadaşlar, kesinlikle tavsiye ederim
hasancan aslıhan 14 Ağustos 2018 Salı
merhaba figen hanım . Şahan apartta rahatça kalabilirsiniz. biz kaldık memnun olduk.
hasancan aslıhan 14 Ağustos 2018 Salı
merhaba sedat bey ailecek sadece 150 tl verdik. Çokta memnun kaldık
Figen 6 Ağustos 2018 Pazartesi
Salda gölü ile ilgili nerde kalabiliriz diye ararken buldum sizi :) Hangi pansiyonu tavsiye edersiniz ?
Selin 6 Ağustos 2018 Pazartesi
Salda gölüne kampa gitmek istiyoruz İnternette gezinirken sizi buldum. Neler tavsiye edersiniz ?
sedat.ayoglu 2 Ağustos 2018 Perşembe
Merhabalar Özkan Bey, Salda Gölü pansiyon tavsiyesi için teşekkür ederiz. Pansiyonunuzun reklamı burada bir ömür boyu kalabilir. Bunun garantisini site sahibi olarak veriyorum. Sizden ricamız Çılgın Gezgin üzerinden gelen üyelere,okuyuculara ve ziyaretçilelere Salda Gölü'ndeki pansiyonunuz için indirim sağlamanızdır :) Yüzde 20 indirim istiyoruz. Eminim bu yazıyı okuyan herkes benimle aynı fikirdedir.
sedat.ayoglu 2 Ağustos 2018 Perşembe
Merhabalar Salda Gölü otelleri hakkında bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler :) Salda Gölü pansiyon ve otel fiyatları hakkında da bilgi istiyoruz. Kaç para verdiniz?
Hasan Can Aslıhan 2 Ağustos 2018 Perşembe
Salda gölünü gezmeye gittiğimizde bir gecede konaklamak istemiştik. Tesadüfen Özkan Beye rastladık. Saolsun çok ilgilendi. Çok uygun fiyata ailecek kalabildik. Kalmasanız bile mutlaka çayını içmeye gidin derim . Özkan Şahan 0 532 627 50 10
ÖZkan ŞAhan 2 Ağustos 2018 Perşembe
Merhaba Yeni açılan Özkan .şahan aile apartına bekleriz
Emine03 28 Temmuz 2018 Cumartesi
Merhaba ailece çocuk anane gibi toplu gittiğimizde kalabileceğimiz ev gibi apart yerler var mıdır varsaaliyeti nedir bayram sonrası düşünüyoruz ama doğru kontak bulamadık İzmir'den gelicez
sedat.ayoglu 20 Temmuz 2018 Cuma
Salda Gölü'nde nerede kalınır sorusuna cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz. Rica etsem iletişim bilgilerini ve fiyatlarını yazar mısınız?
Meral Ozmert 20 Temmuz 2018 Cuma
Salda gölü ziyaretinizde özellikle aileler için en iyi konaklama Tefenni Villas , hem fiyatlar uygun hem yeni modern villalar hemde eko turizm mantığında hizmet vermektedir.
sedat.ayoglu 19 Temmuz 2018 Perşembe
Salda Gölü Pansiyon arayanlar ; 0 546 732 11 89 (Venüs Pansiyon)Salda Gölü Çadır Kiralama arayanlar ; 0 537 449 29 00 (Gezginler Çadır Kiralama)Eğer olurda bu iki yerden de memnun kalmazsanız lütfen bize iletin sayfadan kaldıralım.
sedat.ayoglu 19 Temmuz 2018 Perşembe
Merhabalar, Salda Gölü'nde kalınacak yer için iletisim@saldagolu.com adresine lütfen mail atınız. Salda Gölü konaklama konusunda biraz sıkıntılı. Sıkıntılıdan kastım ise işletmeler ya da belediye resmen insanlara işkence yapıyor. Salda gölü otelleri hakkında numara vermiyorlar. Sadece bu sayfada bulunan numaralar var internette. Biz Cilgingezgin.com sitesi olarak yakında Burdur'daki uygun otellerle bir anlaşma yapıp burada yayınlayacağız. İnsanlara hizmet konusunda ''online olarak problemleri ortadan kaldırmak için'' bir adım atacağız. Salda Gölü'ne giden arkadaşlar nerede kaldıklarını ve ne kadar ödediklerini de yazarlarsa çok sevinirim.
Ceren 19 Temmuz 2018 Perşembe
Merhabalar, bungalov ev kiralamak için iletişim numarası nedir acaba?
sedat.ayoglu 16 Temmuz 2018 Pazartesi
Merhabalar, Salda Gölü konaklama yazısına katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz:) Siz bu pansiyonda kaldınız mı? Salda pansiyon arayışında bulunan kişiler en çok yorumları merak ediyorlar.
arda 26 Haziran 2018 Salı
bu bangalov evlerın numarası tam olarak hangııs anlıyamadım lınkte 3 tane numara cıkıyor venus pansıyon mu bu bangalov evler oluyor acaba cevap verırsenız
sedat.ayoglu 15 Mayıs 2018 Salı
Teşekkürler Salda Gölü'ne yakın oteller tavsiye niteliğinde olup sitemizin bu konuda hiç bir ticari menfaati yoktur. Gitmeden önce Salda Gölü'ndeki otelleri arayıp detayları öğrenebilirsiniz. Bu otellere gidenler varsa tecrübelerini bizimle paylaşabilirler , duruma göre tavsiyede bulunduğumuz otellerde kötü tecrübe sahibi olanların otelleri listeden silinir.
cengiz 14 Mayıs 2018 Pazartesi
Güzel bir rehber hazırlamışsınız. Elinize sağlık
Elif 13 Nisan 2018 Cuma
Merhabalar, biz de bu sene 4 arkadaş saldafest e gitmek istiyoruz fakat otelde kalmak yerine çevrede pansiyon varsa orda kalalım dedik. Ama çevrede pansiyon yok sanırım. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler...
sedat.ayoglu 9 Nisan 2018 Pazartesi
Merhabalar, Salda Gölü ile merkez arasında minibüs ulaşımı var biliyorum ama siz yine de bu konuyu otelinize danışsanız çok daha net bilgi olacaktır.
Emine 5 Nisan 2018 Perşembe
Merhabalar öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.Biz de bu yaz salda gölüne festivale gitmek istiyoruz fakat çadırda değil de otelde kalmayi düşünüyoruz.Biraz arastirdik berliner otelde karar kıldık ama aracimiz olmadigi icin ulasim konusunda endiselerimiz var.Otelle salda gölü arasi otobus yada dolmus tarzi araclar var mıydı?Bir bilginiz var mı?Şimdiden teşekkür ederim.

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z