Yaz

Sinop Kamp Martı Kamping

calendar_today Eyl 30, 2018 label

Sinop Kamp Martı Kamping

1995 yılında faaliyete giren Sinop kamp alanlarından Sinop Martı Camping denize sıfır konumu ile Sinop çadır kampı ve bungalov yeri arayışında olanlara hitap ediyor. Açıldığı günden bugüne bir gün bile kapılarını kapatmayan Sinop Camping Sinop'ta kalınacak yer arayan her türlü ziyaretçiye ''Önemli olan kampçı memnuniyeti'' sloganı ile herkesi bekliyor. Sizler de Sinop bungalov evleri arayışındaysanız Sinop Martı Camping sizi bekliyor.

video_library

Sinop Martı Camping Hakkında

Kum orkidelerinin arasından denize ulaşmak ve sıcak yaz günlerinde hem Sinop plajlarının tadını çıkarmak hem de kamp keyfinizi yaşamak istiyorsanız Sinop kamp alanlarından Martı Camping tam da ihtiyacınıza göre bir alan. Bir kamp alanı düşünün ücretsiz şezlong hizmeti versin,ücretsiz can kurtaran hizmeti versin,ücretsiz olarak 5 bayan Wc,5 erkek Wc,4 sıcak duş kabini,8 adet lavabo,çadırınıza kadar uzanan elektrik kabloları,kampçı çeşmeleri,bulaşık yıkama yerleri,çamaşır yıkama makineleri,restoran ve terası olsun. Üstelik bu imkanların hepsi denize sıfır konumda olsun. Daha ne istersiniz? :)

Sinop’un bu güzel kamp alanı içerisinde ayrıca Sinop’un eşsiz güzellikteki mutfağından tadabileceğiniz ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz kafeteryası da var.

Sinop kamp alanları - Sinop çadır kampı - Martı Camping

Sinop Martı Camping Adres

Hamsilos Yolu,Akliman Mevkii,Sinop

Sinop kamp alanları - Sinop çadır kampı - Martı Camping

Sinop Martı Camping Ulaşım

Sinop Havalimanı ile arasında 4 km mesafe vardır. Sinop otogarı ile Sinop Martı Camping arasında ise 5.6 km vardır. 1 Nisan ile 15 Kasım arasında ulaşım hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Sinop kamp alanları - Sinop çadır kampı - Martı Camping

Sinop Martı Camping İletişim Telefon

+90 (850) 304 77 57

bilgi@martikamping.com

bilgi@martikamping.com

Sinop kamp alanları - Sinop çadır kampı - Martı Camping

"Sinop Martı Camping İletişim Telefon" Hakkındaki Sorular ve Cevaplar (1)

MERHABA TEMMUZ 21 VE 25 ARASI YERİNİZ VARMI? ÇADIR KAMP İÇİN add

Henüz hiç cevap yazılmadı.

Sinop Martı Camping Fiyatları

Sinop kamp alanına günlük giriş ücreti : 15 TL

Sinop kamp alanı gecelik ücreti : 50 TL

Sinop karavan yeri gecelik ücreti : 100 TL (2 kişilik)

Buzdolabı ortak kullanım (ücretsizdir)

Elektirik çadırlar için ücretsizdir.

Araç üstü çadır (2 kişi) 100 TL

Tüm bunlara ek olarak ücretsiz otopark ve ücretsiz 24 saat kesintisiz hizmetleri de dahildir.

Sinop kamp alanları - Sinop Martı Kamping

"Sinop Martı Camping Fiyatları" Hakkındaki Sorular ve Cevaplar (1)

Kişi başı 50 tl fazla deyilmi kendi çadırımızda 4 kişilik bi aile 200 tl.bence çok fazla add

Henüz hiç cevap yazılmadı.

Sinop Bungalov Evleri Fiyatları

Sinop Martı Camping alanı içerisinde yer alan bungalov evleri de kampı tercih etmeyenlere hitap etmiyor. Belki gittiğiniz gün aşırı yağmur yağabilir ya da uzun süren bir kamp maceranız vardır. Yolculuğunuza kısa bir bungalov tatili yaparak kamp maceranıza kısa da olsa mola vermek isteyebilirsiniz. Sinop bungalov evleri nerede diye merak edenlere de bu bilgiyi verelim.

2 kişi 1 gecelik Sinop bungalov evleri fiyatları hafta içi : 250 TL

2 kişi 1 gecelik Sinop bungalov evleri fiyatları hafta sonu : 275 TL

Sinop Martı Camping Hizmetleri

1)Sinop kamp alanları arasında benim en çok sevdiğim yer Sinop Martı Camping olmasındaki diğer özellikler ise içerisinde çocuk oyun alanı,mangal yerleri ve ateş yerlerinin olmasıydı.

2)Sinop kamp alanına sadece 200 metre uzaklıkta market var. İlla ki kamp alanı içerisindeki restorandan yemek yemek zorunda değilsiniz. Bildiğiniz gibi bazı kamp alanları dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin vermiyor fakat kamp işletmecisi Orhan Abi o kadar tatlı bir insan ki isteyen herkese yardımcı oluyor.

3)Eğer aracınız yoksa iletişim numarasından ulaşarak bu durumu bildirebilirsiniz.

4)Sinop kamp alanlarından Martı Camping düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ama kampın doğasında elbette sinek olabiliyor. Siz yine de tedbir olarak sinek kovar ilaç getirin derim. Ama bunun dışında insan sağlığını tehdit eden başka böcek vs. yoktur.

5)Diyelim ki sevdiğiniz bir dizi var. İşte o zaman Sinop’un bu eşsiz kamp alanındaki dinlenme yerlerinde ya da restoranda tv keyfi yaşayabilirsiniz. Bungalov evlerinin içerisinde ayrıca televizyon vardır.

Sinop kamp alanları - Sinop çadır kampı - Martı Camping

Sinop Kamp Alanları İçerisinde Neden En İyisi

Samimiyetle söylemek gerekirse yukarıda bir kamp alanından beklediğiniz her şeyi yazdığımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sinop çadır kampı yapıp sizi hemen eve göndermiyorlar. Sinop’ta şehir içi ve çevresinde de turlar düzenliyorlar. Sinop’ta gezilecek yerler öyle bir iki güne sığmaz. Tur programı içi Sinop camping alanından bilgi alabilirsiniz.  Tur programı içerisinde Sinop Kalesi,Sarıkum Gölü Tabiat Parkı,Sinop Cezaevi,Tatlıca Şelaleri,İnceburun Feneri,Sinop Gerze ve Hamsilos Koyu vardır. Daha ne olsun öyle değil mi?

Sinop kamp alanlarından olan bu güzel yer dümdüz çimenlik geniş bir alan üzerine kuruludur. Bir çok yerde kamp yapmış birisi olarak bu kadar güzel bir kamp yeri görmedim. Eğer sizler de Sinop’un Akliman Sahili’nde kamp alanları arayışında iseniz kesinlikle tavsiye ederim. Sizler de Sinop çadır kamp alanları hakkındaki deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. 

"Sinop Kamp Martı Kamping" Hakkındaki Genel Yorumlar (0)

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z