SOSYAL YARDIM

SOSYAL YARDIM PROJELERİ

Sevgili kardeşlerim,
Cilgingezgin.com gezi bloğunu sosyal yardım amaçlı açmıştım. Sitemizde düzenlenecek ve geliştirilecek daha çok işlerimiz ve projelerimiz var. Daha yolun çok başındayız. Öncelikle anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederim. 
2 sene önce siteyi açmamın ilk sebebi olan “ Sosyal Yardım” projesini sizlerin huzurunda başlatmak istiyorum. 
Allah’a şükür aylık 500/700 TL arasında bir Google reklamları geliri oluşmaya başladı. 
Sizlerden ricam, eğer etrafınızda cani gönülden inandığınız 1.derece yardıma muhtaç kişiler varsa lütfen bize bildiriniz. Önceliğimiz ciddi derecede ekonomik sıkıntısı olan kişilerdir. Bebeğine süt alamayan, ilacını alamayan, kirasını ve faturasını ödeyemeyen, evine ekmek götüremeyen vb. yardıma ihtiyacı olan kişileri lütfen bize bildiriniz. Şimdilik elimizden gelen bütçe bununla sınırlı. 
Saygılarımızla 
Not: Farklı fikirlere her zaman açığız. Bu yardımı “ ben değil” Çılgın Gezgin takipçileri , ekibi, editörleri ve gezi bloğumuzu okuyarak yorumlarıyla bize katkı sağlayan ziyaretçilerimiz olarak “ Çılgın Gezgin Ailesi “ yapmış sayılıyor.

Benim bir mesleğim var. Tenis antrenörlüğü sayesinde kendi geçimimi ve ailemin geçimini sağlayabiliyorum. Önceliğim her zaman ailemin maddi ve manevi anlamda huzurlu olmasıdır. Bu şartları sağladıktan sonra kendimi tabir-i caizse ‘’Dünya Şampiyonu’’ ilan ediyorum. Bu yaşıma kadar İstanbul ve Türkiye’de gerek sosyal hayat gerekse sosyal yaşam tarzı olarak yaşanması gereken her şeyi kendime göre yaşadım. Akşamları gidecek bir evim ve ocakta kaynayan bir yemeğim var. Allah’a şükür bir ailem de var. Ek işler yaparak gezi bütçemi oluşturuyorum. Bundan sonrası artık bana fazla kazanç olarak kalıyor. Bunu da en iyi kullanmanın yöntemi bana göre insanlığa faydalı olmaktır.