Yaz

Vialand

calendar_today Eki 15, 2017

Vialand

İstanbul sadece tarihi ve doğal güzellikleri ile değil aynı zamanda oyun alanları ve eğlence mekanları ile cazibe merkezi olan bir şehirdir. İstanbul oyun alanlarının başında ise Vialand gelmektedir. Pek çok farklı eğlence alanını bir arada barındıran bu alan oyun ve eğlence için beklenen pek çok isteği tam olarak karşılamaktadır.

Korkusuzlara eğlence sloganı ile Vialand en eğlenceli alanları en heyecanlı şekilde sunmaktadır. Çocuklara eğlence ise hayatımızda en güzel konumda yer alan çocukların doya doya vakit geçirmeleri bakımından her ayrıntıyı düşünmektedir. Ailece eğlence ile de bu alanın her anlamda aileye uygun olduğu izlenimini vermektedir. Bu izlenimin içini de tam olarak doldurmaktadır. Tema Park ile korkusuzlara eğlence sunan Vialand, korku tünelinden hız terine kadar her ayrıntıya yer veren sadece ülkemizde değil dünyada sayılı merkezler arasında yer almaktadır. Ülke genelinden değil dünya genelinden hatta dünyanın dört bir yanından herkes bu maceraya atılmak için sırada beklemektedir. Nefes kesen oyunları ile ve maceraperestlik konusunda sınır tanımayan yanı ile Vialand, adrenalin tutkunları için en doğru adres olmaktadır. Nefeskesen, Maceraperest, Viking,360 ve Adalet Kulesi en heyecanlı yanı ile Vialand içinde sizleri beklemektedir. Sıradan bir lunaparktan çok ayrıcalıklı olan bu alan, dünyada ve ülkemizde Tema pak mantığını AVM ve gösteri merkezi ile ilk defa birleştiren bir alışveriş merkezi, eğlence ve yaşam merkezidir. Eğlence ve yaşam kompleksi olmanın yanı sıra bu merkezde yatırım miktarı bakımından da dikkat çeken bu merkez toplam650 milyon değerinde bir yatırıma sahiptir. 26 Mayıs 2013 tarihinde bu devasa yatırım ile ziyaretçilerine kapıları açan Vialand eğlence ve alışveriş merkezi, Gürso Grup bünyesinde faaliyet gösteren bir merkezdir. Bu alan yaklaşık 600 bin metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Vialand eğlence ve alışveriş merkezi içinde açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde kapalı alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Ayrıca bu alışveriş merkezleri geniş marka yelpazesi bulunarak bu yelpaze ile her kesimden ziyaretçiye hizmet verilmektedir. Daha ilk girişten masalsı bir dünyada bulunduğunuzu gösteren bu Tema Park, Vialand eğlence ve alışveriş merkezi girişinde bulunan devasa Şato ile sizi masalın tam merkezine kadar çekmektedir. Gösteri merkezi de bulunan Vialand eğlence ve alışveriş merkezinde bu alanda pek çok ünlü ve değerli ismin gösterileri yer almaktadır.

    Geniş yeşil alanı ve göleti de bulunan Vialand eğlence ve alışveriş merkezinde pek çok farlı ve kalabalık gruba hizmet verecek aktivite alanları bulunmaktadır. Farklı bir mimari özelliğe sahip olan ve dikkat çeken yapısı ile herkesi kendine hayran bırakan bu alan içinde yaklaşık 200 üzerinde marka ve mağaza yer almaktadır. Sadece mağaza bulunmayan Vialand eğlence ve alışveriş merkezi içerisinde aynı zamanda yeme içme alanları ve aktivite alanları da bulunmaktadır. Bu kısımda marka ve mağaza fazlalığı ile alışverişler daha eğlenceli hale dönüşmektedir.  Dünyada bir ilki gerçekleştiren bu Tema Park, bünyesinde bulundurduğu AVM ve tema park konsepti ile farklılığını ortaya koymaktadır. Ülkenin perakende dünyası olan Vialand eğlence ve alışveriş merkezi, sadece 2015 yılında yaklaşık 24 milyonu aşkın olarak misafir ağırlaması ile oldukça farklı ve iddialı bir konumda bulunduğunu ortaya koymaktadır. Aynı zamanda bu dünyanın sayılı eğlence merkezleri arasında bulunan alan, ülkemizin gururu olmaya üst üste aldığı uluslarası ödüller ile devam etmektedir. Avrupa’da bulunan toplam 800 tema park arasında iki yıl üst üste ilk ona girmeyi başaran Vialand eğlence ve alışveriş merkezi, 2015 yılında da farklı alanlarda dünya genelinde verilen ödüllere layık görülmüştür. Ayrıca tüm bu ödülleri yanı sıra ülkemizin en genç markası olma ödülünü de yine Vialand eğlence ve alışveriş merkezi almıştır. Sadece eğlence merkezi değil içerisinde tema park ve AVM de bulundurma özelliğine sahip olan bu alan dünyada bir ilke de bu sayede imza atmıştır. 360 derece entegre perakendecilik yapısı ile Vialand eğlence ve alışveriş merkezi, Tema Park, otel, alışveriş merkezi ve gösteri merkezinden oluşan kompleks bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu merkez sadece çocuklara yada gençlere hitap edecek şekilde yapılmamıştır. Burada 7’den 77’ ye herkese hitap edecek şekilde eğlence ve oyun alanları ya da alışveriş mağazaları yer almaktadır. burası sadece AVM değil aynı zamanda bir yaşam merkezi olarak da ilgi  çekmektedir. Temelleri 1988 yılından bu yana var olan Gürsoy Grup özellikle tarihi eser restorasyonu konusunda uzman hale gelmiştir.  Feshane binasından miniatürk ya da Süleymaniye Camii gibi birçok önemli eser şirket bünyesinde kendi benliğini korumayı ya da bulmayı başarmıştır. Son olarak şirketin yaptığı Vialand eğlence ve alışveriş merkezi ile Viaza gibi güçlü projeler şirket için farklı bir alanda güçlü bir etki bırakmıştır. Aynı şekilde şirketin büyük projeleri hız kesmeden devam etmektedir.

  Sabah 10.30 ile akşam 21.30 arasında hizmet veren Vialand eğlence ve alışveriş merkezi, bilet fiyatları konusunda da tiplere göre değişen fiyatlar ile hizmette bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile tema pak ya da diğer bölümler için ayrıntılı olarak hizmete almak ve bilgi almak mümkün olmaktadır. Grup olarak alınan biletler için merkezde farklı indirimler ya da kampanya döneminde alınan biletlerde de indirimle bulunmaktadır. Öğrenci grubu için Vialand eğlence ve alışveriş merkezi için verilen fiyat 5 ile 9 kişi arasında kişi başı 119 lira olmaktadır. Ailede ise 3 ya da 6 kişi için bu fiyat yine kişi başı olarak 119 lira olarak belirlenmiştir. Bebekler için 1- 3 yaş arasında bir ücret alınmamaktadır. Engelli refaktçisi için Vialand eğlence ve alışveriş merkezi tarafından belirlenen fiyat 119 liradır. Yüzde 40 ve üzeri engelli olanlar için ise yine 119 lira ücret alınmaktadır. 60 yaş ve üzeri için alınacak fiyat da 119 lira iken Vialand eğlence ve alışveriş merkezi 4 ile 14 yaş arası çocuklar için yine 119 lira olarak fiyat belirlemiştir. Tam bilet ise 15 yaş arası ve 59 yaş altı fiyatlar 129 lira olmaktadır. Bunlar haricinde Vialand eğlence ve alışveriş merkezi sezonluk bir kart işlemi de yapmaktadır. Bilet fiyatları ya da sezonluk kart veya diğer bilet kuralları için Vialand eğlence ve alışveriş merkezi remi sitesinden ayrıntılı bilgi almak mümkündür. Burada biletler için geçerli her konu ayrıntılı şekilde yer almaktadır. Ulaşım bakımından da İstanbul içinde son derece merkezi konumda yer alan bu tema park için Eyüp ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Toplu taşıma ile de son derece basit şekilde ulaşım sağlayan bu merkeze dilediğiniz zamanda özel aracınız ile gitme imkanınız da bulunmaktadır.  konu ile ilgili Vialand eğlence ve alışveriş merkezi resmi sitesinden forum doldurarak da bilgi almak ya da çağrı merkezini arayarak da bilgi almak mümkündür.  İstanbul için cazibe merkezi olan bu merkez sadece şehir içinden gelenlere değil aynı zamanda şehir dışından ya da ülke dışından gelen pek çok kişiye de hizmet vermektedir.

"Vialand" Hakkındaki Genel Yorumlar (0)

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z