Popüler Başlıklar

Vizesiz Ülkeler

Vizesiz Avrupa Ülkeleri

Vizesiz Avrupa ülkeleri benim gibi schengen vizesi sorunu yaşayan kişiler için adeta biçilmiş kaftan. Tam 4 defa vize reddi yedikten sonra vizesiz gidilen Avrupa ülkeleri hakkında tüm bilgileri yazdım. Vize evrakları ile uğraşmadan vize istemeyen Avrupa ülkeleri için uçak biletleri de gayet uygun oluyor. Vizesiz ülkeleri Avrupa listesi yapıp uçak bileti için uygun kampanya dönemlerini kovalarsanız benim gibi Ukrayna'ya gidiş dönüş 150 TL'ye bile bilet bulabilirsiniz. İşte sizlere Türkiye'den vize istemeyen Avrupa ülkeleri...

6 B görüntüleme • 0 yorum

Vizesiz Afrika Ülkeleri

Vizesiz Afrika ülkeleri listesi çıkartırken özellikle benim gibi schengen vizesi alamayanları düşündüm. Vizesiz gidilebilen Afrika ülkeleri için hiç bir evrak gerekmiyor. Malum Afrika ülkelerinin güzelliği anlatmakla bitmez. Gelin hep birlikte binlerce evraklarla uğraşmadan, sadece uçak biletinizi alıp gidebileceğiniz vizesiz gidilebilen Afrika ülkeleri hakkında detaylara bakalım.

5 B görüntüleme • 0 yorum

MACAHEL YAYLASI KAMP VE GEZİLECEK YERLER

MACAHEL YAYLASI - MACAHEL MARAL ŞELALESİ - MACAHEL KONAKLAMA - MACAHEL CAMİLİ KÖYÜ

15 B görüntüleme • 0 yorum

PASAPORT İSTEMEYEN ÜLKELER

PASAPORT İSTEMEYEN ÜLKELER - PASAPORT İSTEMEYEN YERLER - TÜRKİYE'DEN VİZESİZ VE PASAPORTSUZ GİDİLEN ÜLKELER - ESKİ KİMLİKLE YURT DIŞINA ÇIKILIR MI?

6 B görüntüleme • 1 yorum

Vizesiz Asya Ülkeleri

Her ne kadar Asya ülkelerine uçak biletleri pahalı olsa da zaman zaman ucuza uçak bileti kampanyalarından faydalanıp hemen vizesiz asya ülkelerine kendimizi atmak istiyoruz. Vizesiz seyahat edebileceğimiz Asya ülkeleri listesi oldukça fazla. Bazı Asya ülkeleri var ki kapıda vize alma kolaylığı sağlıyor. Bakalım vizesiz ve/veya kapıda vize veren Asya ülkeleri nerelerdir?

9 B görüntüleme • 0 yorum

Türkiye'den Vize İstemeyen Ülkeler

Türkiye'den vize istemeyen ülkeler hem ucuz olsun hem de Türkiye'ye yakın vizesiz ülkeler olsun diyorsanız bu liste tam da size göre. Türkiye'den vizesiz gidilen ülkeler Euro bölgesi ağırlıklı olmadığı için hem ucuza gezeyim hem de Türkiye'ye yakın olsun şöyle 2 günlük gidip geleyim diyenler için bile ideal. Türkiye'ye vize uygulamayan ülkelerin başında ucuz olsun diyorsanız kesinlikle Ukrayna'yı tavsiye ediyorum. İşte sizlere Türkiye'nin vizesiz gittiği ülkeler listesi.

8 B görüntüleme • 0 yorum

Vizesiz Güney Amerika Ülkeleri

Güney Amerika'da vizesiz gidilen ülkeler hakkındaki tüm bilgiler sadece turistik girişli amaçlı yazılmıştır. Eğer Güney Amerika'da öğrenci vizesi,çalışma vizesi ve oturum izni almak gibi bir niyetiniz varsa ilgili ülkelerin temsilciliklerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Vizesiz Güney Amerika ülkeleri bilgileri içerik yazıldığı andan itibaren geçerli olmayabilir. Uçak bileti satın almadan önce son kontrolleri yapmanızı tavsiye ederiz.

6 B görüntüleme • 0 yorum

Vizesiz Okyanusya Ülkeleri

Okyanusya ülkelerini keşfetmek ve doya doya tatil yapmak şüphesiz herkesin hayalidir. Okyanusya kıtasındaki ülkeleri araştırırken bazı ülkelerin vizesiz olduğunu öğrendim. Okyanusya kıtası namı diğer Avustralya kıtasıdır. İşte sizlere vizesiz Okyanusya ülkeleri listesi...

1 B görüntüleme • 0 yorum
A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z