Yaz

CilginGezgin.com Hakkında

Cilgingezgin.com İçerik Prensipleri

1)2016 Aralık ayında yayın hayatına başlayan Cilgingezgin.com gezi bloğu projesi ‘’Türkiye ve Dünya Gezi Rehberi’’ amaçlı kurulmuş olup ‘’Gezilecek Yerler’’ mottosu taşımanın dışında başka hiçbir amaç gütmemektedir.

2)Cilgingezgin.com’a içerik eklemek serbest olup, içerikler editör onayından geçtikten sonra yayına alınacaktır. Cilgingezgin.com’a yazılan içeriklerin onaydan geçme garantisi verilmez

3)Cilgingezgin.com’a üye olan herkes ‘’Üye Sözleşmesi’’ adı altındaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılıp, prensiplerimize aykırı gelen her türlü yorum,hakaret,küfür,siyasi paylaşımlar,içerik ve diğer üyeleri rencide edici davranış ve sözlerden üyenin kendisi sorumludur.

4)Cilgingezgin.com kullanıcı isimleri Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı ve diğer üyeleri kışkırtıcı şekilde olmamalıdır.

5)Cilgingezgin.com sitesinin herhangi bir yerine diğer üyeleri rahatsız edici,hakaret,argo,tehdit ve taciz içeren sözler yazılmamalıdır.

6)Cilgingezgin.com, kullanıcıya haber vermeksizin içerik içerisinde değişiklik yapma,kaldırma,içeriği değiştirme ve askıya alma hakkına sahiptir. Böyle bir durumda üye kullanıcı Cilgingezgin.com’dan hiçbir talepte bulunamamaktadır.

7)Cilgingezgin.com’a yazılan içerikler reklam,ırkçılık,şiddet,ahlaka aykırı fotoğraflar,ayrımcılık,pornografik ve aldatıcı konular içermemelidir.

8)Cilgingezgin.com sitesinde yer alan içerikler kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.

9)Cilgingezgin.com sitesine yazılan içerikler kesinlikle başka yerlerden alıntı ve kopya olmamalı. Tamamen özgün içerik olmak zorundadır. Özgün içerik olmayan yazılar editör onayından geçmeyecektir.

10)Cilgingezgin.com’a yazılan içeriklerdeki yanlış bilgilerin sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir.

11)Cilgingezgin.com editörü stok sitelerden telif hakkı olmayan fotoğrafları yükleme hakkına sahiptir.

12)Cilgingezgin.com adresine yazılan her türlü içerik editör tarafından doğruluğu ispatlanana kadar bekletilir,içerik incelenir ve gerekli görülürse onaylanır.

13)Şiddete özendirici,kışkırtıcı,dini ve ahlaki kurallara aykırı,vicdan ve düşünce özgürlüğünü sınırlandırıcı,milli beraberlik ve bütünlüğümüzü bozacak,3.şahısları rencide edici ve aşağılayıcı,aile yapısını bozacak ve iftira içeren içerikler kesinlikle yayınlamayız ve yayınların içeriklerini onaylamayız.

Cilgingezgin.com Prensipleri

1)Cilgingezgin.com sitesine üye olan kişilerin ya da misafir ziyaretçilerin düşüncelerine saygı gösteririz. Yazmış olduğu her yorumu yayın ilkelerimize aykırı olmadığı sürece yayınlarız.

2)İzin almaksızın üyelerin bilgilerini ticari olsun ya da olmasın kesinlikle başka kurum ve kişilerle paylaşmayız.

3)Yorum ya da eleştiri adı altında diğer üyelerimize,moderatörlerimize ve editörlerimize incitici,aşağılayıcı,hakaret,argo,insan haklarına aykırı,tehdit ve kışkırtıcı hiçbir yoruma izin vermeyiz.

4)Gerek editörlerimiz tarafından gerekse üyelerimiz tarafından eleştiri adı altında hiçbir kurum ve kuruluşu gerçekle bağdaşmayan ve ispatlanmamış hiçbir iftirayı,rencide edici sözü yayına almayız.

5)Ticari amaç güden hiçbir yorumu onaylamayız.

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z