Yaz

Türkiye Gezi Rehberleri

Türkiye'nin En İyi Kamp Alanları

Türkiye'nin en iyi kamp alanları listesi hazırlarken hangi kriterleri koyduğumu söyleyerek başlamak istedim. Kamp alanı diye adlandırdığımız yerler eğer ücretli ise bize sunacakları hizmetler de ücrete paralel olarak güzel olmalı. Eğer ücretsiz kamp yerleri bakıyorsak beklenti de düşük oluyor. Türkiye çadır kamp alanları o kadar çok fazla ki bunların içinde en güzel kamp alanları listesini hazırlama vaktim gelmişti. Listede en iyi kamp yerleri verirken verdikleri hizmetleri,müşteri memnuniyeti ve güzel bir mevkide olmasını şart koştum. Türkiye'nin en iyi kamp yerleri listesi sizlerle...

46 B görüntüleme • 5 yorum

TÜRKİYE'NİN EN İYİ PLAJLARI

Türkiye'deki En İyi Plajlar

15 B görüntüleme • 2 yorum

ŞEHİRLER VE EN DOĞAL PLAJLAR

Türkiye'deki Doğal Plajlar

17 B görüntüleme • 0 yorum

TÜRKİYE'DE PLAJ KEYFİ VE PLAJDA YAPILACAKLAR

Yorucu geçen bir çalışma hayatının ardından verilen kısa tatil molaları o kadar motive edici olur ki, sanki yıl boyunca yorulan siz değil de başkasıdır. Özellikle yapılan aktivitelerin oluşturduğu güzel ortam aradan geçen günler hatta aylar sonrasında bile konuşulur durur. Yaş grubu ve tercihe göre değişse de tatilciler günün büyük kısmını plajda geçirirler. Burada yapılacak her türlü etkinlik ile hem kendilerinin hem de çocukları ve ailelerinin moral motivasyonu yükseltilir.

14 B görüntüleme • 0 yorum

TÜRKİYE’DEKİ PLAJLARDA ALIŞVERİŞ YERLERİ VE GÖRMENİZ GEREKEN FESTİVALLER

Festivaller ve Alışveriş Merkezleri

17 B görüntüleme • 0 yorum

Türkiye'de Kamp Alanları Listesi

Türkiye'de kamp yapılacak yerler o kadar çok fazla ki inanın hepsini bir arada toplasak ansiklopedi kalınlığında bilgiler çıkar. Bu yazımda sizlere en iyi kamp yerleri ve alanları listesi hazırlamaya çalıştım. Olur da sizler de Türkiye kamp alanları listesine ekleme yapmak isterseniz özgürce yorumlarınızda bizlere eşlik edebilirsiniz. Türkiye'deki kamp alanları yazısında kamp yerleri hakkında genel bilgiler vermeye çalıştım. Özellikle yaz kampı yapacak kişilere Sinop kamp alanları , Bodrum kamp alanları , Bozcaada kamp , Fethiye kamp yerleri ve alanları , Antalya kamp alanları (yerleri) , İzmir,Çanakkale,Muğla,Mersin ve Marmaris kamp alanları ve yerleri hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

184 B görüntüleme • 20 yorum

Ordu Boztepe Teleferik

Karadeniz denince akla ilk gelen şehirlerden biri de Ordu'dur. Ordu denince de akla ilk gelen mekanlar arasında Ordu Boztepe gelmektedir. Ordu Boztepe'ye teleferik ile çıkılabildiği gibi isterseniz özel aracınızla da çıkılıyor. Ordu Boztepe teleferik fiyatları ve Ordu Boztepe hakkında tüm detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

2 B görüntüleme • 0 yorum

Ordu'da Ne Yenir?

Karadeniz’in her yerinde olduğu gibi Ordu’da da zengin bir mutfak kültürü vardır. Özellikle deniz kıyısında yer alması sebebiyle balıkçılık ve balıkçılığa paralel olarak deniz ürünlerinin yemeklerde kullanımı oldukça gelişmiştir. Ancak tamamen deniz ürünlerinden oluşan bir mutfak da mevcut değildir. Yağmurlu bölgelerde büyümeyi seven pancar, pazı, patlıcan ve fasulye gibi sebzeler de Ordu mutfağının en önemli gıda maddeleri arasında yer almaktadır. Ordu’nun yemek kültüründeki lezzetlerin muhteşemliğini hissetmişsinizdir. İlin tabiatının vermiş olduğu imkânlar nedeniyle organik tarım konusunda tereddüde düşmeden tüketim yapabileceğiniz olanakları mevcuttur. Doğal olan bu şehrin yemek kültüründe pancar, mısır, balık, kabak gibi menülere oldukça fazla rastlanılmakta ve genellikle büyükşehirlerde karşınıza çıkan genetiği oynananmış gıda maddeleri ile karşılaşma ihtimaliniz ise sıfırdır.

1 B görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z