Yaz

Burdur Gezi Rehberleri

Salda Gölü Nerede

Salda Gölü nerede hangi ilimizdedir ? diye araştırma yapıp arkadaşımla birlikte Ramazan Bayramı tatili için yola çıktık. Burdur Salda Gölü için yolumuz bir hayli uzundu,bu yüzden Salda Gölü'ne nasıl gidilir diye bir bakındıktan sonra en yakın yoldan Salda Gölü tatil başlasın dedik. Yolda giderken Salda Köyü hakkında uzun uzun konuştuk. Antalya Salda Gölü arası yakın sayılırdı acaba Salda Gölü kahvaltı sonrası oradan da Antalya'ya mı geçsek yoksa Salda Gölü balık tutmak için ideal bir yerse orada mı kalalım derken bir baktık ki yol bitmiş ve Salda Gölü Denizli yoluna gelmişiz bile. Bu yazımda sizlere Salda Gölü'nde yüzülür mü? Salda Gölü nasıl gidilir,Salda Gölü yol tarifi ve Salda Burdur hakkında tüm detayları yazdım.

50 B görüntüleme • 21 yorum

Salda Gölü Konaklama ve Burdur Salda Gölü Otelleri

Salda Gölü konaklama rehberimiz bir çok kişi tarafından okunuyor. Fakat şu konuda sizlerle hem fikir olmak istediğim için bu uyarıyı yapmak istiyorum. Salda Gölü otel fiyatları ve Salda Gölü nerede kalınır yazısını sadece ve sadece insanlara bilgi olsun diye yazdım. Salda Gölü otel ya da Salda Gölü pansiyon arayışında bulunan kişiler bana iletişim kısmından ulaşarak otelinize gelmek istiyorum diyor. Bunun gibi onlarca Burdur Salda Gölü bungalov , camping ve otel ile ilgili geri bildirim aldığım için buradan özellikle belirtmek isterim ki Burdur Salda Gölü otelleri ile hiç bir ticari bağımız yoktur. Burdur Salda Gölü konaklama rehberine gittiği otellerden memnun kalanlar da otel ismi verip diğer kullanıcılara bilgiler verebilirler. Bu konuda hem fikir olduğumuzu varsayarak Salda Gölü kalacak yer arayanlara en ucuzu ve en kaliteli yeri bulmasını temenni ediyorum:)

25 B görüntüleme • 23 yorum

Salda Kayak Merkezi

Salda Kayak Merkezi Türkiye'nin ilk ve tek göl manzaralı kayak merkezi olma özelliği taşımaktadır. Burdur Salda Gölü bildiğiniz üzere Türkiye'nin Maldivleri diye geçiyor. Abartısız milyonların akın ettiği Salda Gölü kadar popüler olmasını cani gönülden arzu ettiğimiz Salda Gölü Kayak Merkezi hakkında genel bilgileri yazdık. Salda Kayak Merkezi fiyatları ve Salda Kayak Merkezi nerede diye merak edenlere özel Burdur Salda Gölü Kayak Merkezi rehberi sizlerle.

9 B görüntüleme • 0 yorum

Burdur'da Gezilecek Yerler

Salda Gölü sayesinde adından sıkça söz ettiren Burdur şehrimiz için gezilecek yerleri listesi yapmadan olmazdı. Sadece 1 kere Burdur'a gittiğim halde Burdur'un turistik yerleri beni kendine hayran bırakmıştı. Burdur hem yazın hem de kışın gidip gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengin bir şehir. Burdur'da gezilecek yerler kışın Salda Kayak Merkezi yazın ise sadece Salda Gölü'nden ibaret olmadığını bu yazımda sizlere anlatmaya çalıştım.

549 görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z