Yaz

Rize Gezi Rehberleri

Pokut Yaylası Kamp

Pokut Yaylası Rize Türkiye’de o kadar çok meşhur oldu ki gitmek isteyen onbinlerce insanın kafasında hem soru işaretleri oluştu hem de bilgi kirliliği insanların kafalarını fazlasıyla karıştırdı. Bilgi kirliliği diyorum çünkü ben Pokut Yaylası’na gitmeden önce bazı videolar izledim. Pokut Yaylası yolunda çekilen bazı videolar eksik olduğu için yolların bazı bölümleri binek araçla gitmeye uygun görünüyordu, bazı bölümleri ise çok bozuktu. Facebook’ta bazı sayfalarda Pokut Yaylası’na nasıl gidilir? Ve Pokut Yaylası nerede? diye bilgi verirken çok fazla yorum alan gönderimin altına yapılan yorumları sizlerle buluşturup daha sonra kendi gözlemlerini aktaracağım. ‘’Pokut Yaylası ulaşımın zor olduğunu düşünmüyorum’’ ‘’Pokut Yaylası’na turla gitmeye gerek yok’’ ‘’Pokut Yaylası yolu çiçek gibidir’’ ‘’Ooo adına Çılgın Gezgin demişsin ama sen bu yola yol mu diyorsun?’’ gibi onlarca yorum geldi. Pokut Yaylası konaklamadan , hava durumuna , Rize Pokut Yaylası yol tarifinden herşeye kadar kendi tecrübelerimi sizlerle buluşturuyorum. Buyrun efenim Pokut Yaylası hakkında bilgiler ve gezi rehberi...

23 B görüntüleme • 15 yorum

RİZE'DE GEZİLECEK YERLER

Yağmurun ve suyun çaya dönüştüğü Rize'de gezilecek yerler ve Rize yaylaları Karadeniz bölgemizin vazgeçilmez destinasyonlarındandır. Hayatımda defalarca kez gittiğim Rize hakkında tüm detayları kaleme aldım. Rize gezisi yapacaklar için özel tavsiyeleri için Rize gezi rehberi .

27 B görüntüleme • 0 yorum

Ayder Yaylası Kamp Alanları

Ayder Yaylası Kamp alanları ve Rize'deki kamp alanları arayışında isenize bir kaç kez deneyimlediğim ve Rize'de ücretsiz çadır kamp alanları hakkında detayları yazdım.

37 B görüntüleme • 1 yorum

AYDER YAYLASI OTELLERİ VE GEZİLECEK YERLER

AYDER YAYLASI RİZE

56 B görüntüleme • 1 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z