Yaz

Kayak Rehberi

Kartepe Kayak Merkezi

Sizlere öncelikle Kartepe Kayak Merkezi hakkında detaylı bilgiler verip daha sonra acemi bir kayakçı olan benden bazı tüyolar vermek istiyorum. Hayatımda ilk defa kayak yapma keyfini Kartepe Kayak Merkezi’nde yaşamıştım. Keyif diyorum çünkü kayak yapmanın bu kadar keyifli olduğunu daha önce bilseydim çok daha önceleri başlardım demek isterdim ama gel gör ki kayak sporu denince benim aklıma hep ‘’Çok pahalı spor’’ olarak kazınmıştı. Halbuki tenis sporu ile uğraştığım için arkadaşlarıma bu konu hakkında sorular da sorabilirdim. Neden sormadığımı ben de bilmiyorum ama sanırım yaşa bağlı olarak insan başka sporlar ve hobiler edinmek istiyor. Kartepe telesiyej fiyatları , Kartepe skipass fiyatları  , Kartepe Kayak Merkezi fiyatları , Kartepe kayak fiyatları ve Kartepe Kayak Merkezi otellerini detaylıca yazdım. Kartepe Kayak Merkezi giriş ücreti ve Kartepe Kayak Merkezi nerede ? Tüm detayları ile Kartepe gezisi yorumlarım…

88 B görüntüleme • 50 yorum

Salda Kayak Merkezi

Salda Kayak Merkezi Türkiye'nin ilk ve tek göl manzaralı kayak merkezi olma özelliği taşımaktadır. Burdur Salda Gölü bildiğiniz üzere Türkiye'nin Maldivleri diye geçiyor. Abartısız milyonların akın ettiği Salda Gölü kadar popüler olmasını cani gönülden arzu ettiğimiz Salda Gölü Kayak Merkezi hakkında genel bilgileri yazdık. Salda Kayak Merkezi fiyatları ve Salda Kayak Merkezi nerede diye merak edenlere özel Burdur Salda Gölü Kayak Merkezi rehberi sizlerle.

10 B görüntüleme • 0 yorum

Davraz Kayak Merkezi

Son zamanlarda popülaritesini giderek arttıran Isparta Davraz Kayak Merkezi , kayak ve maceraseverlerin son zamanlarda uğrak mekanı olmaya başladı. Hal böyle olunca da Isparta Davraz Kayak Merkezi nerede? Ulaşımı nasıl sağlanıyor ve Isparta Davraz Kayak Merkezi skipass fiyatları gibi bilgiler merak konusu olmaya başlıyor.

3 B görüntüleme • 0 yorum

Kartalkaya Kayak Merkezi

Kartalkaya kayak merkezi İstanbul'a yakın kayak merkezi olması sebebiyle sıkça tercih edilen kayak merkezleri arasındadır. Bolu şehir merkezine 38 km uzaklıkta olması da Bolu'ya kadar gidip etrafındaki gezilecek yerleri de görmenizi sağlıyor. Türkiye'nin en büyük snowparkı da Kartalkaya kayak merkezi'nde olmasından dolayı tercih edilmektedir. Öte yandan pansiyon ve Kartalkaya Kayak Merkezi otelleri arayışında olanlar da bölgeden istifade edebiliyor. Kartalkaya kayak merkezi ulaşımı,otel fiyatları ve turu hakkında detaylı bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

8 B görüntüleme • 0 yorum

Uludağ Kayak Merkezi

İster yazın gidin ister kışın gidin diğer kayak merkezlerine nazaran Bursa Uludağ Kayak Merkezi ve Milli Parkı'nın havası bir başkadır. Bursa Kayak Merkezi'nde kamu misafirhaneleri ve otelleri ile bir çok farklı konaklama seçenekleri sunan milli park hakkında detayları yazdım.

2 B görüntüleme • 0 yorum

Bozdağ Kayak Merkezi

Belli bir süre valilik kararı ile kapalı olan İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Bozdağ Kayak Merkezi hakkında son durumu bilmiyorum. Söylenenlere göre 2019-2020 sezonunda ihale süreci tamamlanıp hizmet vermeye başlayacaktı. İzmir Bozdağ Kayak Merkezi hakkında skipass fiyatları ve nerede gibi bilgileri bu makalede bulabilirsiniz. Tavsiyem ise gitmeden önce muhakkak Bozdağ Kayak Merkezi ile iletişime geçip daha sonra yola çıkmanız olacaktır.

1 B görüntüleme • 0 yorum

Saklıkent Kayak Merkezi

Saklıkent Kayak Merkezi

1 B görüntüleme • 0 yorum

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi

Sarıkamış Kayak Merkezi’nin büyüsü o kadar fazla ki bu büyülü yerde tesislerin eski ve yetersiz olması ziyaretçileri buraya gelmekten alıkoyamıyor. Alpler’de yağan kristal karın Türkiye’de başka bir kayak merkezinde olmaması sanırım Kars Sarıkamış’ı özel yapan etkenlerin başında geliyor.

1 B görüntüleme • 0 yorum

İstanbul'a Yakın Kayak Merkezleri

Malum sömestr tatili ve kış tatili yaklaşıyor. Hem ekonomik olması hem de zaman sorunu yaşayan aileler ve kayak severler için en ideal olan İstanbul'a yakın kayak merkezleridir. İstanbul'da henüz bir kayak merkezimiz yok. Bir İstanbul'lu olarak sizlere İstanbul'a yakın günü birlik de olsa gidip gelebileceğiniz kayak merkezi yazısı hazırladım.

2 B görüntüleme • 0 yorum

Bansko Kayak Merkezi

Bansko Kayak Merkezi

1 B görüntüleme • 0 yorum

Ilgaz Kayak Merkezi

Ilgaz Kayak Merkezi

1 B görüntüleme • 0 yorum

Erciyes Kayak Merkezi

Eğer Erciyes Kayak Merkezi’ne gitmeye karar verdiyseniz ve kayak takımlarınız yoksa üzülmeyin. Yürüme mesafesi boyunca bulabileceğiniz kayak malzemeleri satan mağazalardan kayak takımlarını ve kıyafetlerinizi bulup sporunuzu ve aktivitelerinizi yapabilirsiniz. Eğer Erciyes Kayak Merkezi’nde otel arıyorsanız da dert etmeyin etrafında konaklama seçenekleri mevcuttur.

1 B görüntüleme • 0 yorum

Yedikuyular Kayak Merkezi

Yedikuyular Kayak Merkezi

1 B görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z