Yaz

Interrail Rehberi

Balkan Flexipass Gezi Rehberi

Balkan flexipass rotası çıkartmak isteyenlere Balkanlar haritası ve Balkan flexipass bilet fiyatlarını listeye ekledim. Balkan flexipass deneyenler Balkan flexipass gezi yorumlarını bizimle paylaşabilirler.

12 B görüntüleme • 2 yorum

İnterrail Bilet Fiyatları

İnterrail bilet fiyatları kur endeksine bağlı olarak değişse de genel olarak interrail tren bileti fiyatları hakkında bilgiler vermek istedim. İnterrail bilet fiyatlarını Tcdd sitesinden kontrol edip İnterrail ücretleriyle birlikte yazdım. İnterrail bilet fiyat ve İnterrail bileti nereden alınır sorusunun cevabını bu yazıda görebilirsiniz. İnterrail bilet al ve yola çık! diye iç sesini bastırmamak isteyenlere İnterrail fiyat detayları...

26 B görüntüleme • 1 yorum

İnterrail Nedir Nasıl Yapılır

İnterrail nedir yazısını schengen vizesi başvurusu yapmadan önce yazıp, kendime interrail ülkeleri hakkında bilgi olsun diye bir rehber oluşturmak için yazmıştım. Tam 4 defa schengen vizesinden farklı ülkelerden red yedikten sonra İnterrail nedir nasıl yapılır rehberini en azından araştırmalarım doğrultusunda tekrar düzenleyeyim diye karar verdim. Bu sebepten dolayı interrail global pass ve interrail rotaları hakkında sadece bu bilgilerle yola çıkmanızı açıkçası tavsiye etmem. Bu yazı sadece interrail tavsiyeleri amacı gütmektedir. Olur da birileri interrail tecrübelerini yorum kısmında bize aktarırsa çok memnun olurum. İnterrail nasıl yapılır ve İnterrail haritası hakkında en güncel bilgileri alabileceğiniz en doğru yer Türkiye'nin en büyük İnterrail grubu ve sayfası olan İnterrail Türkiye sayfasıdır. Sezarın hakkını sezara vermek lazım,ben de interrail yapmak için çok uğraştım ama malesef başarısız oldum.

39 B görüntüleme • 2 yorum

İnterrail Rotaları

İnterrail yapmak için kendime örnek İnterrail rotaları çizmiştim. Örnek interrail rotaları haritasına bakıp kendinize bir yol çizmeniz umuduyla bu yazıyı hazırladım. İnterrail ülkeleri haritalı gösterim ve yorumlarımı bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. Ben tam 4 defa schengen vizesinde red yediğim için interrail yapamadım. İnterrail rotaları yazısı umarım sizlere faydalı olur.

155 B görüntüleme • 0 yorum

İnterrail Ne Kadar

İnterrail maliyeti sanıldığı kadar mı? sorusuna İnterrail ne kadar yazısında yer verip, İnterrail bütçe planlaması yapanlar için belki bir şeyler ortaya çıkartırım diye İnterrail ne kadara mal olur sonucuna ulaşmaya çalıştım. İnterrail nedir nasıl yapılır yazımdan başlayarak paranızı idareli kullanma metodları ve olası sorunları ele aldım.

27 B görüntüleme • 8 yorum

İnterrail Çanta Hazırlıkları

İnterrail çantası nereden alınır sorusu aslında uzun süreli bir gezginin en temel sorularından birisidir. İnterrail çantası fiyatları bakımından hem ucuz olacak hem de dayanıklı olması gerekiyor. İnterrail çantası Decathlon mağazasından alınabildiği gibi Eminönü Mercan Yokuşu'ndan da alınabilir. Bu yazımda sizlere İnterrail çanta hazırlıkları , İnterrail ihtiyaç listesi , İnterrail için çanta önerisi ve İnterrail çanta hazırlama bilgilerini naçizane kendi tecrübelerim ışığında anlatmaya çalışacağım. Bu konu aynı zamanda uzun soluklu yolculuklarda nasıl bir çanta seçmemiz gerektiğini de kapsamaktadır. İnterrail çantasında olması gerekenler nelerdir yazısıyla birlikte sırt çantasında olması gerekenler yazılarını okuyup kendi ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz.

27 B görüntüleme • 0 yorum

İnterrail Balkan Rotası

Balkanlara daha gidip 42 gün kaldıktan sonra İnterrail Balkan turu yapacaklara İnterrail Balkan rotası çizimini haritalı şekilde gösterdim. İnterrail balkanlar hakkında sormak istediklerinizi yorum kısmında sorabilirsiniz.

17 B görüntüleme • 4 yorum

İnterrail Vizesi

İnterrail vize işlemleri nasıl yapılır? İnterrail yapmak için gerekli olan en temel şart İnterrail vizesi desek de aslında böyle bir şey yok. Seyahat süresince size lazım olan schengen vizesi işinizi görecektir. Bu vize olmadan kesinlikle İnterrail ya-pa-maz-sı-nız ! İnterrail yapmak için vize sürecimi bu yazımda ele aldım. İnterrail vize diye hitap ettiğimiz vize bildiğimiz schengen vizesidir fakat schengen vizesi almak için interrail biletinizi göstermeniz daha kolay vize almanızı sağlayacaktır. Peki bahsettiğimiz interrail vizesi nasıl alınır?

8 B görüntüleme • 3 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z