Yaz

Belgrad Gezi Rehberleri

Belgrad Gece Hayatı

BELGRAD GECE HAYATI - SIRBİSTAN BELGRAD GECE HAYATI

39 B görüntüleme • 4 yorum

Belgrad Gezi Rehberi

42 günlük vizesiz balkan turumda Sırbistan’a öyle bir giriş yaptım ki akıllara zarar verecek şekilde diyebilirim. Belgrad turu nasıl yapılır? yazımı okuyabilirsiniz. Belgrad gezilecek yerler ve Belgrad yakınında gezilecek yerler nerelerdir? Peki ya Belgrad Sırbistan gezilecek noktalar ? Eşi benzeri hiçbir yerde olmayan Belgrad gezi yazımı okuduktan sonra okuduğunuz bütün Belgrad gezi blog yazılarını unutacaksınız. Belgrad gezilecek yerler blog yazıma geçmeden önce Zemun gezilecek yerler söyleyeceklerim bile size hemen Belgrad gezisi planları yaptıracağına ve Belgrad uçak biletini aldıracağına eminim. Belgrad gezilecek yerleri gidip gören kişiler anlata anlata bitiremiyorlar ya dedim ki ne var bu Belgrad’da? Çok çok samimi söylüyorum Belgrad gezi rehberimi 10 kere yazdım sildim yazdım sildim.

48 B görüntüleme • 1 yorum

Belgrad Turu Yapacaklara Tavsiyeler

Bazen gezi yazılarımı kaydederken ciddi zaman kaybettiğimi fark ettim. Sadece yazmak için yazmak değil de insanların yazılarımı okurken o ülkeyi ya da o şehri hissetmesini istiyorum. Ben de herkes gibi seyahate çıkmadan önce uzun araştırmalar yapıyorum. Belgrad’a gitmeden önce de bütün Belgrad gezilecek yerler blog yazılarını okumuştum. Ada Ciganlija’ya nasıl gidilir? Knez Mihailova Caddesi nerede? Gibi bilgilerin çoğunu gezi bloğu sitelerinden öğrenmiştim. 6 ay önce vizesiz balkan ülkelerine gitmeye karar verip Sırbistan’ın başkenti Belgrad hakkında araştırmalar yapmıştım. Belgrad’da yapılacaklar nelerdir? Diye bakınırken hep karşıma Belgrad gece hayatı hakkında bilgiler çıktı. Aynı durum Ukrayna için de geçerli. Ben Ukrayna’ya uçak bileti aldım dediğim zaman hemen erkeklerin bakış açısı farklı oluyor. Söz konusu Belgrad’da gezilecek yerler olunca da yine aynı durum. Belgrad gece hayatı kadınlar… Bir şehir sadece kadınlardan mı ibaret olabilir? Elbette Hayır! İşte sizlere Belgrad turu yapacaklara tavsiyeler yazım.

16 B görüntüleme • 0 yorum

Belgrad Yapılacaklar

Belgrad Sırbistan gezilecek noktalar bizlere o kadar kaliteli bir tatil yaşatacak ki giden bir kere daha gitmek isteyecek. Türkiye’de yaşadığımız şehir neresi olursa olsun hepimizin ortak şikayeti hep hayat pahalılığı olmuştur. Kendi yaşadığımız şehirde bile eğer deniz varsa şöyle bir deniz kenarında oturup çay içelim desek çaya bile hak etmediği paraları ödüyoruz. Neden? Diye sorduğumuzda ise burası deniz manzaralı cevabını almaktan yorulmuş hatta bıkmış insanlarız biz. Belgrad yapılacaklar Belgrad’da ne yapılır? Belgrad’da yapılması gerekenler nelerdir? Diye bakınırken Tuna ve Sava Nehirlerinin kesiştiği noktaya konumlanmış şehir dediklerinde kesinlikle nehir kenarındaki restoran ve kafeler çok pahalıdır diye bir ön yargıya varmıştım. Belgrad’da yapılması gerekenleri liste halinde yazıyorum bunları yapmadan asla geri dönmemenizi tavsiye ederim.

15 B görüntüleme • 0 yorum

Belgrad Gezilecek Yerler

Belgrad, Sırbistan'ın başkenti olmakla birlikte gece hayatı ile nam salmış bir şehirdir. Belgrad gezilecek yerler ise Türkler tarafından yoğun ilgi görüyor. Sadece vizesiz balkan turu rotasında karşınıza çıkan bir şehir olarak kalmıyor özellikle Belgrad şehrine gitmek için Cuma akşamından yola çıkıp Pazar akşamı dönen onlarca arkadaşım vardır. Her ne kadar yaz mevsiminde turist çekse de kışın dahi gidilebilir olması ise Sırbistan Belgrad gezisi yapmak isteyenlerin iştahını kabartmaktadır.

36 B görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z