Yaz

Ukrayna Gezi Rehberleri

Ukrayna'da gezilecek yerler

Ukrayna'da gezilecek yerler Kharkiv Ukrayna ile başlayıp Lviv Ukrayna ile son bulmuştu. Size ilk tavsiyem Odessa Ukrayna şehrini de listeye dahil etmeniz olacaktır. Ukrayna gezi rehberi yazımda Kiev Ukrayna şehrine de değindim. Ukrayna nerede ve Ukrayna gezilecek noktalar gezi yazısı. Ukrayna gezisi yapacaklar Ukrayna gezilecek yerler hakkında sorularını yorum kısmında sorabilirler. Ukrayna gece hayatı ile ilgili ufak detaylara da bu yazıda değindim.

59 B görüntüleme • 2 yorum

Ukrayna Turu İçin Altın Tavsiyeler

Özellikle Ukrayna’ya kimlikle giriş serbest olduktan sonra Ukrayna’ya gitmek isteyenler her geçen gün artıyor. Peki nedir bu Ukrayna olayı? Herşey anlattıkları kadar var mı? Yoksa herkes bol keseden atıyor mu? Türkiye Ukrayna uçak biletini önceden alıp ucuza kapatanların bazıları Ukrayna turunu bitirip geri geldi bazıları ise Lviv Ukrayna , Kiev Ukrayna , Odessa Ukrayna , Kharkiv (Harkov) Ukrayna hakkında yazılanları her gün araştırıyor. Ukrayna seyahatim boyunca Ukrayna’da gezilecek yerlerden , Kharkiv gezilecek yerlere , Kiev gezilecek yerlerden Lviv gezilecek yerlere kadar Ukrayna’ya gideceklere tavsiyelerimi canlı canlı Ukrayna’dan yazdım. Ukrayna’ya gideceklere tavsiyeler yazımda Ukrayna hakkında daha değişik bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu yazıda Ukrayna gezi yorumlarım , Ukrayna’ya gitmek için gerekenler , Ukrayna’ya pasaport kalktı haberlerinin en net bilgilerini ve Ukrayna turu nasıl yapılır? gibi bilgiler bulacaksınız. 15 günlük Ukrayna turumdan sonra bu yazıyı yazmak boynumun borcu olduğunu düşündüm, işte sizlere Ukrayna gezi rehberim hakkında detaylı bilgiler.

17 B görüntüleme • 1 yorum

Ukrayna'ya Gideceklere Tavsiyeler

Ukrayna'ya gitmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği soruların başında Ukrayna nerede ve Ukrayna'ya nasıl gidilir? soruları geliyor. Ukrayna'ya kimlikle giriş başladıktan sonra çipli kimlik kartı olmayıp pasaportu olan kişilerin kafası çok karıştı. Bu yazımda Ukrayna'ya gitmek için gerekli evraklar ve Ukrayna'ya gidişte yaşanan sorunları ele alıyorum. Ukrayna'da gezilecek yerler hakkında uyarılarıma da dikkate almanızı öneririm.

32 B görüntüleme • 42 yorum

Ukrayna'ya Kimlikle Giriş

Ukrayna'ya kimlikle seyahat edebilirsiniz. Ukrayna'ya kimlikle giriş hakkında tüm sorulara en güncel cevapları bu yazımda cevapladım. Ukrayna pasaportsuz giriş ve kimlikle gidenlerin yorumlarını bulacağınız yazı dizisi sizlerle. Ukrayna pasaport istiyor mu diye merak edenlere hemen söyleyeyim. Hayır.

14 B görüntüleme • 63 yorum

Ukrayna Aşk Tüneli

Ukrayna’nın Lviv şehrindeyken hostelde tanıştığım 2 Güney Kore’li kız arkadaş ile Lviv gezilecek yerleri bitirip başka neler yapabiliriz diye konuşuyorduk. Ukrayna Aşk Tüneli hakkında bilgilere ulaşıp hemen Aşk Tüneli Ukrayna nasıl gidilir? Diye bakınmaya başladım. Klevan – Ukrayna’ya giderek Aşk Tüneli – Ukrayna Klevan’a ulaşımın çok kolay olduğu fakat dönüşün zor olduğunu öğrenince küçük çaplı bir aksiyonun bizi beklediğini hissetmiştim ki zaten benim aradığım da tam olarak buydu. Bize lazım olan ilk bilgi Lviv’den Aşk Tüneli’ne nasıl gidilir? bilgisi Türkçe kaynaklarda sınırlı olunca İngilizce kaynaklardan güzelce araştırıp edindiğim bilgileri aktarıyorum. Klevan Ukrayna, bulunduğumuz noktaya yani Lviv şehir merkezine yaklaşık 3/3,5 saat uzaklıktaydı. Fakat Klevan nerede? diye araştırmak gerekiyordu. Çünkü Lviv’den Rivne’ye gidip daha sonra Rivne’den Kleven Ukrayna yollarını tutmamız gerekiyordu. Aşk Tüneli’ne ulaşım biraz kolay biraz karışık, bu yüzden başlıklar halinde yazıyorum. Ukrayna Aşk Tüneli nerede? yazımı sonuna kadar okursanız çok güzel bir yolculuğa kapıları açmış olacaksınız.

19 B görüntüleme • 7 yorum

Ukrayna Şehirleri

Ukrayna şehirleri arasında benim en çok sevdiğim şehir Lviv olmuştu. Ukrayna'da gezilecek yerler bittikten sonra Ukrayna şehirleri listesi olan Ukrayna Lviv, Kiev, Odessa ve Kharkiv şehirleri haritalı olarak gösterdim. Ukrayna haritası ve Ukrayna gezilecek yerler hakkında her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyip Ukrayna'da gezilecek şehirler listesine bakıp nereye gideceğinize karar verebilirsiniz.

14 B görüntüleme • 0 yorum

Ukrayna Nerede

Son zamanlarda özellikle çipli kimlikle Ukrayna'ya giriş gündeme geldikten sonra Ukrayna nerede ve Ukrayna nereye bağlı soruları herkes tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Ukrayna haritası çizerek bu soruya net bir yanıt verdim. Ukrayna şehir haritası sizlerle...

23 B görüntüleme • 0 yorum

Ukrayna Gece Hayatı

Ukrayna gece hayatı ile nam salmış nadide ülkelerden, hem de Ukrayna geceleri için fiyatlar oldukça uygun. Gittiğim ülkelerde gece hayatı yaşamamaya karar versem de, o kadar çok sorular geliyor ki en sonunda Kiev gece hayatı,Lviv gece hayatı ve Odessa gece hayatı hakkında bilgileri yazmaya ikna oldum. Ukrayna gece kulüpleri yazısı bilgi ve tavsiye amaçlıdır. Ukrayna gece hayatı videoları da yazı içerisinde sadece bilgi amaçlı sunulmuştur. Ukrayna gece hayatı fiyatları sizlerle...

54 B görüntüleme • 0 yorum

Ukrayna Para Birimi

Ukrayna para birimi Grivna'dır. Ukrayna parası ise kısaca ''UAH'' diye yazılıyor.

4 B görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z