Yaz

Fas Gezi Rehberleri

Fas Gezi Rehberi

Fas gezisi yaptıktan sonra şunu çok rahat bir şekilde itiraf edebilirim. Fas insanları hakkında söylenenler biraz abartı olmuş. Fas gezilecek yerler hem çok mükemmel hem de Fas'ta gezilecek yerler inanın gezmekle bitmiyor. Fas gezi rehberi yazımızda Fas neyi meşhur ve Fas gece hayatı hakkında tüm detayları yazdık. Fas şehirleri hakkında sormak istediklerinizi sorarsanız seve seve yardımcı oluruz. Fas ekonomisi çok parlak olmasa da özellikle Marakeş'te halkın geçim kaynağı turizm. Sosyal medyada Fas dini ve Fas para birimi hakkında çok fazla soru geldi. Fas hakkında tüm merak edilenlere Fas gezi yazısında detaylıca yazdım. Fas uçak bileti oldukça pahalı olunca Fas ülkesi gezisi yapmak isteyenler hayallerini ertelemek zorunda kalıyor. Fas başkenti ve Fas'a nasıl gidilir? işte tüm ayrıntılar.

75 B görüntüleme • 2 yorum

Fas'ta Yapılacaklar

Fas'ta yapılacak şeyler o kadar çok fazla ki, Fas'ta yapılacaklar listesini bütün şehirlerde ayrı ayrı yazdım. Fas büyüleyici güzelliği ile daha önce neden gelmemişim dedirtecek cinsten sizleri etkisine alacak. Fas'ta ne yapılır? diye merak edenlere uzun uzun anlattık.

26 B görüntüleme • 0 yorum

Fas Nerede Harita

Fas nerede harita bilgilerini ve Fas nereye bağlı bu yazı içerisinde gösterdim. Ayrıca Fas'ta gezilecek şehirler olan Marakeş,Kazablanka ve Fes nerede harita bilgilerini gördükten sonra Fas gezisi rotanızı oluşturabilirsiniz. Fas haritası Türkçe olarak bakıldığında daha kolay olduğunu düşünerek yazı içerisine Fas haritası ekledim. Fas neresi yazımızı okuyup Fas çevresindeki ülkeleri de gezebilirsiniz.

38 B görüntüleme • 0 yorum

Sahra Çölü Tur Rehberi : Nerede? - Nasıl Gidilir? - Tur Tavsiyeleri

Sahra Çölü nerede ? diye çok merak etmiştim. Fas Sahra Çölü turu benim yıllardır hayalini gerçekleştirmek istediğim bir organizasyondu. Herkesin hayatında ölmeden önce yapılması gerekenler listesi vardır ya! Heh işte Fas Sahra Çölü ve Fas çölde konaklama da benim listemde vardı. Fas'a ucuza uçak bileti bulduktan sonra Sahra Çölü konaklama işini de organize edip Fas'ın yollarını tuttum. Sahra Çölü'ne nasıl gidilir ve Fas çöl turu fiyatları ne kadar ? Merzouga çöl turu ve Fas'ta çöl turu hakkında tüm detayları yavaş yavaş anlatmaya başlıyorum.

44 B görüntüleme • 0 yorum

Fas Şehirleri

Fas şehirleri haritasını Türkçe olarak yapmamın ilk sebebi kendinize Fas'ın en güzel şehirleri listesini çıkarıp tatil gününüzü ona göre ayarlamanız. Fas'ta gezilecek şehirler o kadar çok fazla ki Fas'ın en güzel şehirleri listesi hazırlamanın vakti gelmişti. Fas şehirleri hakkında tüm detayları anlatmaya başlayalım.

36 B görüntüleme • 0 yorum

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z