Yaz

Üyelik Sözleşmesi

GEZİ YAZARLIĞI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Siyasi ve küfür içerikli yazılar barındıran yazılar,kaba,ırkçı,aşağılayıcı yazılar ve yorumlar  kesinlikle onaylanmaz ve yazan kişiler sistem banlamasına maruz kalır.Cilgingezgin.com tek taraflı olarak üyelik sözleşmesine son verme hakkına sahiptir.

Sitedeki kullanıcılara yanlış bilgilendirme yazılan yazılar onaydan geçmez,Örneğin;Almanya’ya vize yoktur gibi okuyucuları yanlış bilgilendiren yazılar onaylanmaz.Bunun yerine ben Almanya’ya gitmek istiyorum oraya vize var mı?Almanya’da gezilecek yerler nelerdir? Vs gibi bilgi amaçlı taslak bir yazı hazırlayabilirsiniz,ben ve bilgisi olan arkadaşlar yazınıza yorum yaparak sizleri bilgilendirir.

Cilgingezgin.com’a yazacağınız her yazı en az 250 kelime içermesi gerekmektedir.

Cilgingezgin.com sitesindeki her dökümanın telif hakkı bulunmaktadır,sitedeki yazarların da dahil olmak üzere hiçbir yazının kopyalanması,fotoğrafların hangi suretle olursa olsun izin alınmadan paylaşılması kesinlikle yasaktır.Yazıları kopyalayan ve fotoğrafları izin almadan kullanan kişiler hakkında  hukuki işlem uygulaması yapılacaktır.

Siteye üyelik ve gezi yazıları yazılması ücretsizdir ve ömür boyu ücretsiz olacaktır.

Cilgingezgin.com site moderatörü izni olmadan,içeriklerde reklam ve promosyon amaçlı yazılar paylaşmak yasaktır.

Siteye yazdığınız yazılar başka yerlerden kopya yazılar,içerikler ve fotoğraflar yayınlanması kesinlikle yasaktır.Başka sitelerden görsel kullanan ve yazıları kopyala yapıştır yazan kişiler tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş olur.Telif hakları cezası ve tüm hukuki sorumluluk cezaları tamamen kopyala yapıştır yapan üye gezi yazarının sorumluluğu altındadır.

Bir başka üyeyi rencide edici ve hakaret içeren yazılar yazanların yazıları,yürürlükte olan kanun maddelerine aykırı yazılar yazan kişilerin yazıları onaylanmaz ve üye geri alınmamak kaydıyla sistemden silinir.

Yazılarınızı özgün olarak yazmanız tavsiye olunur,yani tüm yazılar sizin tarafınızdan yazılmak zorundadır.

Siteye yüklediğiniz fotoğrafın boyutu maksimum 5 MB olmak zorundadır.

Üyelerin gezi ile ilgili olmak şartıyla sınırsız yazı yazma hakkı vardır.Her kullanıcıya özel olmak şartıyla özel kullanım paneli verilmiştir,yazılarınızı kayıt yapabilir istediğiniz zaman yayına alma hakkınız vardır.

Cilgingezgin.com sitesine üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

A
B
F
G
H
İ
K
M
R
S
T
U
A
B
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
Ü
V
Z